CNN Prima News bouře

bouře

Výpis příspěvků ke štítku „bouře“

Na Floridě bijí na poplach. Z domovů utíkají statisíce lidí, na oblast se řítí hurikán Ian

27. září 2022 08:14

Obyvatelé jihovýchodního pobřeží USA se připravují na nejhorší. Ve čtvrtek by je mohl zasáhnout hurikán Ian. Nejtvrději by měl hurikán udeřit na záliv Tampa Bay a sousedící okresy. Floridský guvernér Ron DeSantis proto už v sobotu vyhlásil stav ohrožení ve všech 67 okresech státu. S evakuací statisíců lidí bude pomáhat i Národní garda. Hurikán změnil cesty výletních lodí a zásadně ovlivní i fungování mezinárodních letišť na Floridě.

Překvapení na svatbě v exotickém ráji. Místo hostiny dorazily vlny, hosté nevěřícně zírali

19. července 2022 18:49

Netradiční průběh měla svatba na exotických Havajských ostrovech. V momentě, kdy se svatebčané chystali na hostinu, zasáhla příroda. Obrovské vlny smetly vše, co jim stálo v cestě, a romantické místo s vyhlídkou na oceán se v mžiku proměnilo v bahniště plné převrácených stolů a židlí. Nikdo se ale naštěstí nezranil, a tak neplánovaný zážitek vzal ženich i nevěsta s patřičným nadhledem.

Nejdřív třicítky, koncem týdne se ale v Česku ochladí. Meteorologové předpovídají i bouřky

4. července 2022 08:23

Lidé v Česku můžou pro nadcházejí týden počítat s obvyklými letními teplotami, které ovšem doprovodí přeháňky a místy i bouřky. Vyplývá to z týdenní předpovědi meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Ti predikují takřka na každý den teploty dosahující 30 °C. S blížícím se víkendem ovšem teplota začne klesat.