reklama
CNN Prima News Brněnsko

Brněnsko

Výpis příspěvků ke štítku „Brněnsko“

Lékaři mu nedávali naději na probuzení z kómatu. Nyní dělá Honzík velké pokroky

13. ledna 2022 16:48

Příběh tříletého Honzíka, kterého můžete pravidelně vidět ve zprávách CNN Prima NEWS, pokračuje dál. Chlapec, který se před rokem a půl topil v jezírku na Brněnsku, skončil ve vigilním kómatu. Minulý týden se vrátil z Ameriky, kde na prestižní klinice absolvoval laserovou terapii. Nákladnou léčbu mu pomohli financovat i diváci televize Prima, díky tomu dělá Honzík obrovské pokroky.

Žena z Brněnska poslala „tureckému herci“ skoro milion korun. Vyklubal se z něj podvodník

8. prosince 2021 15:08

Osmačtyřicetiletá žena z Brněnska postupně poslala údajnému tureckému herci bezmála 900 000 korun, s dotyčným se znala jen přes internet. Peníze si půjčila. Případem se pro podvod zabývá policie. V tiskové zprávě na webu policie o tom dnes informoval mluvčí Bohumil Malášek. Případ není ojedinělý, před podvody na internetu policie varuje opakovaně.

Slyším v návěsu hlasy, volal řidič policistům. Ti našli v autě 15 migrantů

12. listopadu 2021 19:33

Policisté našli v návěsu kamionu na D1 v Ostrovačicích na Brněnsku 15 migrantů, pravděpodobně z Afghánistánu. Přivolal je řidič rumunského kamionu, který z návěsu slyšel hlasy. Policie to v pátek uvedla na svém Twitteru. Cestování v návěsech kamionů je jedna z cest, jak se migranti z východu dostávají do západních zemí. Jen loni policisté na jihu Moravy našli přes 150 lidí, kteří takto nelegálně překračovali hranice.

reklama