reklama
CNN Prima News Brooklyn Nets

Brooklyn Nets

Výpis příspěvků ke štítku „Brooklyn Nets“

Hvězda NBA odmítá vakcínu a nezahraje si. Irving kvůli tomu může přijít až o 770 milionů

14. října 2021 16:42

Stejně jako hokejová NHL i basketbalová NBA nastavila před sezonou přísná koronavirová opatření. Ti hráči, kteří za sebou nemají očkování, se nachází ve velmi složité situaci. A týká se to i bývalé jedničky draftu Kyrieho Irvinga, rozehrávače Brooklynu Nets. Navzdory původním předpokladům se zdá, že svému týmu v této sezoně nepomůže vůbec.

Daň za znovu plné stadiony. Jako v zoo, řekla hvězda NBA, kterou málem trefila láhev

2. června 2021 07:19

Fanoušci se v zámoří ve velkém vracejí na sportovní akce. Nedělní zápas play-off basketbalové NBA mezi domácím Bostonem Celtics a Brooklynem Nets vidělo dokonce přes 17000 diváků. Během nejtužších časů koronaviru se musela hrát utkání bez fanoušků, což pochopitelně ochuzovalo atraktivní duely o atmosféru. Zaplněné ochozy však mají i svoji stinnou stránku. Třeba když se najde jedinec, který rozhodně nedodržuje návštěvní řád.

Nebavíš se, zaplatíš. Hvězda z NBA dostala pokutu za to, že nemluvila s novináři

11. prosince 2020 12:55

Během koronavirových časů se většina rozhovorů se sportovci odebrala do on-line prostředí a novináři pokládají otázky skrze videokonference. Basketbalista Kyrie Irving, hvězdný rozehrávač týmu Brooklyn Nets, patří v NBA mezi nejžádanější respondenty, ovšem poslední dny žurnalisty zklamal. Od začátku prosince mediální setkání bojkotuje, kvůli čemuž teď dostal od vedení soutěže NBA pokutu 25 000 dolarů. Stejnou částku také musí zaplatit Irvingův klub.

reklama