CNN Prima News Čadca

Čadca

Výpis příspěvků ke štítku „Čadca“

REPORTÁŽ: Ficostán. Do vsi se Slovenským orlojem dal Fico miliony, získal tam 54 % hlasů

Ve Staré Bystrici, která leží jen 27 kilometrů od českých hranic, odbíjí čas novodobý Slovenský orloj. V obci vyrostl za vlády Roberta Fica v roce 2009 a kolem strany Smer se v dědině také všechno točí. Možná i ti svatí na orloji. „Fico u nás vyhraje každé volby,“ říká hrdě 63letý Emil Brňák. Má pravdu, v téměř třítisícové vesnici zvítězil Smer i v aktuálním klání o slovenský parlament, když zde získal 54 procent hlasů.

Má jedinou fotku a policii uniká 20 let. Vypadá jako známý herec, píší lidé o muži z Ostravy

Slovenská policie pátrá po padesátiletém Mariánu Pecharovi z Ostravy, který je na útěku už 20 let. Policisté však mají pouze jednu fotku, podle níž se dá muž hledaný kvůli zanedbání výživy identifikovat. Jakmile sdíleli snímek na sociálních sítích, lidé začali okamžitě spekulovat nad jeho vzhledem. Podle nich se Pechar podobá hvězdě Hříšného tance Patricku Swayzemu nebo dalším hercům Kurtu Russellovi či dokonce Bradu Pittovi.

Otec dětí, které srazil opilý řidič, poslal srdcervoucí vzkaz. Michal ukázal i drsné fotky

Otec dívky, kterou srazil opilý řidič v Čadci na severu Slovenska, zveřejnil na Facebooku srdcervoucí vzkaz. V příspěvku nedokázal skrýt hněv a popsal, že je paralyzovaný bezmocností a strachem. Při nehodě nikdo nezemřel, matka s dcerou však skončily v nemocnici. Michal nicméně upozornil, že o život přišel jejich milovaný pes, se kterým šla matka s dcerami k veterináři.