CNN Prima News časopis

časopis

Výpis příspěvků ke štítku „časopis“

Zesnula žena ze světoznámého snímku Polibek před radnicí. Ukazoval lásku a vášeň v Paříži

Ve věku 93 let zemřela Françoise Bornetová, která v mládí pózovala na snímku francouzského fotografa Roberta Doisneaua Polibek před radnicí. I když její jméno bylo prakticky neznámé, objetí Bornetové s jejím tehdejším přítelem v centru Paříže na jaře roku 1950 se stalo jednou z nejslavnějších fotografií francouzské metropole, napsal list The Guardian.

Špaček: Tenhle svět by už pro Havla nebyl. Děsím se informační džungle plné hloupostí a lží

Ladislav Špaček se děsí informační džungle plné hloupostí, plytkostí a lží. Vadí mu, že váhu názoru už neurčuje moudrost, ale počet lajků. Po sametové revoluci byl novinářem i mluvčím prezidenta Václava Havla, v obou těchto rolích se hodně naučil mimo jiné i o svobodě slova. Proto ho tak bolí, jak ji teď chápeme. Přiznal to v rozhovoru, který vyšel v časopisu ke třem rokům fungování CNN Prima NEWS.

Tománková o hádkách v Partii: Už jsem se málem zvedla a odešla. Je to teď vyhrocenější

Terezie Tománková vstupuje každou neděli do domácností desítek tisíců rodin po celé republice. Díky moderování Partie je jednou z nejoblíbenějších tváří televizní obrazovky, chválu si vysloužila i za vyvážené vedení debat před prezidentskými volbami. Rozvášněné politiky umí zkrotit pouhým pohledem. I o tom vyprávěla v rozhovoru, který vyšel v časopisu ke třem rokům fungování CNN Prima NEWS.

Čaputová převzala výroční magazín CNN Prima NEWS. Děkuji, že jste to takhle uchopili, uvedla

Pražský hrad, Národní třída nebo beseda se studenty. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová měla při návštěvě Prahy nabitý program. A stejně jako v předchozích dvou letech i letos položila květiny a poklonila se u památníku na Národní třídě v předvečer výročí sametové revoluce. Od reportéra CNN Prima NEWS navíc převzala nový magazín, do kterého sama přispěla.