CNN Prima News Chadwick Boseman

Chadwick Boseman

Výpis příspěvků ke štítku „Chadwick Boseman“

Hvězdy filmového plátna smutní. Ve věku 47 let zemřel nejmilovanější muž Hollywoodu

8. února 2022 20:25

Hollywood zasáhla tragická zpráva. Ve věku 47 let zemřel manažer filmových hvězd Chris Huvane. Mezi jeho klienty patřili například Margot Robbieová, Julianne Mooreová nebo zesnulý herec Chadwick Boseman, představitel Černého pantera. O jeho úmrtí jako první informoval web Deadline. Podle něj měl Huvane spáchat sebevraždu. Dlouhé roky totiž bojoval s depresemi.

Zlaté glóby putovaly celebritám do obýváků. Ceny se přebíraly i v Praze

2. března 2021 22:03

Zlaté glóby jsou rozdány. Filmové ceny putovaly hvězdám virtuálně až do jejich obýváků. Nedělní slavnostní večer totiž proběhl z větší části on-line. Nominované hvězdy stříbrného plátna se většinou hodily do gala, i když je tentokrát nečekal červený koberec. Část z nich se ale před televizi usadila v klidu jako doma – v pyžamu. Ceremoniál provázely i skandály.

Arsenal získal anglický Superpohár. Hvězda zápasu zavzpomínala na herce Bosemana

29. srpna 2020 20:59

Gabonský fotbalový útočník londýnského Arsenalu Pierre-Emerick Aubameyang pomohl gólem a vítěznou penaltou k výhře svého týmu v anglickém Superpoháru nad Liverpoolem. Úvodní trefu zápasu oslavil pro něj typickým gestem připomínajícím postavu superhrdiny Black Panthera, jehož filmový představitel Chadwick Boseman zemřel pouhý den před utkáním.