CNN Prima News Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou

Výpis příspěvků ke štítku „Chlumec nad Cidlinou“

Zmatky na D11. Mezi auty kličkovali psi, prchli přes plot a vydali se směrem na Prahu

14. dubna 2022 21:23

Nebezpečná situace se odehrála v úterý večer na D11 nedaleko Chlumce nad Cidlinou. Řidiči hlásili, že po dálnici běhá dvojice psů a kličkuje mezi auty. Díky rychlému zásahu policie se oba podařilo rychle odchytit. Když si je následující den vyzvedl majitel, ukázalo se, že využili čerstvě srovnaného dříví, ze kterého přeskočili plot.

Řidič v Nové Pace vjel pod vlak: Srážka si vyžádala dva zraněné, doprava hodiny stála

12. srpna 2021 15:07

V Nové Pace, v městské části Valdov, se ve čtvrtek na železničním přejezdu bez závor srazil vlak s osobním autem. Dva lidé z havarovaného vozu utrpěli lehká zranění, řekli novinářům zástupci policie a hasičů. Železniční doprava mezi Lázněmi Bělohrad a Novou Pakou na regionální trati Chlumec nad Cidlinou –⁠ Trutnov byla téměř tři hodiny přerušena.

Dálnice D11 je uzavřena, nejdříve hasiči vyprošťovali cisternu, nyní je zde nehoda aut

30. března 2021 15:42
Aktualizováno

Dopravu na dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou ve směru na Hradec Králové od úterního rána komplikují nehody. Ráno to byla nehoda cisterny na 67. kilometru, odpoledne asi o sedm kilometrů blíž směrem na Hradec nehoda dvou osobních a dvou nákladních aut. Při odpolední nehodě se zranil jeden člověk. Provoz je aktuálně odkláněn z dálnice na 50. kilometru, zpět lze najet na 68. kilometru, řekla mluvčí hradecké krajské policie Iva Kormošová.

Děti letěly ve skákacím hradu desítky metrů vzduchem. Provozovateli hrozí čtyři roky

8. března 2021 11:50

V souvislosti se srpnovým případem zřícení nafukovacího skákacího hradu v zábavním Fajnparku u Chlumce nad Cidlinou, při kterém se zranilo několik dětí, obvinila policie jednapadesátiletého muže zodpovědného za provozování atrakcí. Za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti mu hrozí až čtyři roky vězení, případně peněžitý trest.