CNN Prima News CNN Prima NEWS
CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

spolupráce online a TV redakce

Díky úzké spolupráci redakcí online a TV zpravodajství vám přinášíme desítky reportáží i v textové podobě, které můžete sledovat v televizi, na webu, sociálních sítích nebo v HbbTV.

Nejnovější příspěvky autora

Porazíte Juventus, dám vám autobus prostitutek, slíbil Berlusconi. Hráči teď chtějí odměnu
Fotbal

Porazíte Juventus, dám vám autobus prostitutek, slíbil Berlusconi. Hráči teď chtějí odměnu

Byla to motivace, ke které pomalu nebylo nutné dodávat jméno muže, jenž ji vymyslel. Fotbalistům Monzy byl před Vánoci přislíbený autobus plný prositutek, pokud se jim bude dařit proti silným soupeřům. Když teď klub z Lombardie porazil v Serii A slavný Juventus, žertuje bývalý italský premiér a majitel i prezident týmu Silvio Berlusconi, jak ho hráči bombardují a ptají se: „Kde je naše odměna?“

Další příspěvky autora

Živě
ON-LINE: Petr Pavel začne pracovat na složení svého týmu. Koho si vezme na Hrad?

Nově zvolený prezident Petr Pavel od pondělí začíná pracovat na složení svého týmu, který si přivede na Hrad. Vedle toho o víkendu telefonicky hovořil s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským, jenž ho pozval na návštěvu. Tu by Pavel rád absolvoval na jaře spolu s prezidentkou Slovenska Zuzanou Čaputovou. S dosluhujícím prezidentem Milošem Zemanem zatím Pavel nejednal, ale má to v plánu. Ve středu se chce sejít s premiérem Petrem Fialou (ODS), předsedkyní Sněmovny Markétou Pekarovou Adamovou (TOP 09) a s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS).

Detaily z vyšetřování smrti studentky Zuzany. Řidič ji srazil na přechodu, na místě zemřela

Smrt nadějné studentky herectví otřásl Spišskou Novou Vsí. Navzdory tomu, že dvaadvacetiletá dívka šla loni v září po přechodu, narazilo do ní auto a následky nehody byly fatální. Vozidlo řídil 50letý muž, studentka Zuzana na místě zemřela. Tragická nehoda se udála jen pár metrů od jejího bydliště. Policisté nyní informují o vývoji vyšetřování, píše web Pluska.