reklama
CNN Prima News Dáda Patrasová

Dáda Patrasová

Výpis příspěvků ke štítku „Dáda Patrasová“

Patrasová a Slováček se nevzdávají. Herečka prozradila, jak chtějí utužit manželství

11. ledna 2022 15:22

Ačkoliv se Felix Slováček koncem loňského roku vrátil domů, jeho manželka Dáda Patrasová upozorňovala, že nejde o obnovení vztahu a žádný happy end se nekoná. Svou nevěrou jí prý hodně ublížil a jen tak mu prý neodpustí. Jak situace vypadá nyní? Dlouholetí partneři se možná přece jen pokusí manželství zachránit. Známá herečka prozradila, jaké mají společné plány.

Nýmandka bez úrovně, okomentovala ostře Dáda kroky Gelemové. Proč se podle ní malířka mstí?

31. prosince 2021 11:00

Veškerá pouta mezi hudebníkem Felixem Slováčkem a jeho bývalou milenkou Lucií Gelemovou jsou zpřetrhána. Nyní malířka oznámila, že si najala právníka, neboť má ze Slováčka strach. Jeho manželka, zpěvačka Dagmar Patrasová, jí však takový krok nedarovala. „Je to nýmandka, nemá úroveň,“ rozčílila se. Proč se podle ní 38letá žena chce mstít? Kvůli dědicovi.

S Dádinkou k moři. Slováček žadoní po nevěře u Patrasové, ta se nechce dát lacino

17. prosince 2021 20:26

Felix Slováček už nechce o své bývalé milence Lucii Gelemové ani slyšet. Nabízí se tedy otázka, zda se 78letý saxofonista přeci jen nevrátí ke své zákonné manželce Dádě Patrasové. Podle informací deníku Blesk už jí volal a omlouval se za to, jak moc jí ublížil. Prý jí to chce vynahradit. Patrasová si však jeho omluvy zřejmě nebere blízko k srdci. Za ublížené roky navíc požaduje tučné odškodné.

Exmilenka strávila noc s jiným. Nehodlám ze sebe dělat idiota, zuří Slováček a mstí se

15. prosince 2021 10:17

Lucie Gelemová se zřejmě rozhodla udělat definitivní tečku za vztahem s 78letým saxofonistou Felixem Slováčkem. Podle informací deníku Blesk totiž strávila noc z pondělí na úterý v hotelu s jiným mužem. A přestože se pár rozešel už v květnu, Slováček teď pořádně zuří. Po své bývalé milence žádá, aby se okamžitě vystěhovala z jeho bytu.

reklama