CNN Prima News Dáda Patrasová

Dáda Patrasová

Výpis příspěvků ke štítku „Dáda Patrasová“

Dáda ztropila ostudu, že dlouho nesmí z domu, řekl Slováček a měl se k půvabné blondýnce

27. května 2022 08:57

Felixi Slováčkovi už zřejmě došla trpělivost. Pondělní nehoda jeho manželky Dagmar Patrasové, která nejdříve nabourala zaparkované auto a potom se válela opilá na chodníku, ho pořádně vytočila. Už s ní nechce nic mít ani o ní slyšet. Podle jeho slov mu ztropila pořádnou ostudu, a tak ji nevzal ani na oslavu svých 79. narozenin. Společnost mu místo toho dělala půvabná blondýnka.

Patrasová a Slováček se nevzdávají. Herečka prozradila, jak chtějí utužit manželství

11. ledna 2022 15:22

Ačkoliv se Felix Slováček koncem loňského roku vrátil domů, jeho manželka Dáda Patrasová upozorňovala, že nejde o obnovení vztahu a žádný happy end se nekoná. Svou nevěrou jí prý hodně ublížil a jen tak mu prý neodpustí. Jak situace vypadá nyní? Dlouholetí partneři se možná přece jen pokusí manželství zachránit. Známá herečka prozradila, jaké mají společné plány.

Nýmandka bez úrovně, okomentovala ostře Dáda kroky Gelemové. Proč se podle ní malířka mstí?

31. prosince 2021 11:00

Veškerá pouta mezi hudebníkem Felixem Slováčkem a jeho bývalou milenkou Lucií Gelemovou jsou zpřetrhána. Nyní malířka oznámila, že si najala právníka, neboť má ze Slováčka strach. Jeho manželka, zpěvačka Dagmar Patrasová, jí však takový krok nedarovala. „Je to nýmandka, nemá úroveň,“ rozčílila se. Proč se podle ní 38letá žena chce mstít? Kvůli dědicovi.