CNN Prima News Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová

Výpis příspěvků ke štítku „Dagmar Patrasová“

Slováčková o rakovině: Mladé málokdy napadne, jak je zdraví křehké. Fanouškům poslala vzkaz

Zpěvačka Anička Slováčková oslovila své fanoušky na sociální síti Instagram. Ve svém příspěvku upozornila všechny mladé lidi, aby dbali o své zdraví a případné zdravotní komplikace řešili včas. „Troufnu si tvrdit, že mladého člověka málokdy napadne, jak moc je zdraví křehká věc,“ napsala a připomněla svou osobní zkušenost s rakovinou, se kterou bojuje již podruhé.

Rodiče mají zajímavý toxický vztah, říká Anička Slováčková. Promluvila i o vlastní svatbě

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková začala veřejně mluvit o svatbě. Objevila se mimo jiné i na premiéře dokumentu o svém otci Felixi Slováčkovi. Ten prý vždy plnil své otcovské povinnosti na sto procent vzhledem k ní i synovi Felixovi Slováčkovi mladšímu. Vztah jejich rodičů je ovšem podle ní „zajímavě toxický“, ač zažívají bouřlivá období, nakonec bez sebe nedají ani ránu.

Jiřímu Štaidlovi kdysi utekla Trumpová od oltáře. Patrasová s ním málem přišla o život

Jiří Štaidl patřil k nejtalentovanějším textařům české pop music. Nejvíce hitů napsal pro svého blízkého přítele Karla Gotta. S bratrem Ladislavem, který byl o dva roky mladší, je spojovala nejen vášeň pro hudbu, ale také pro ženy. Předháněli se v tom, kdo uloví tu nejkrásnější. Život Jiřího Štaidla vyhasl předčasně a tragicky.

Slováčková o boji s rakovinou: Slyšet znovu diagnózu? Ještě větší bizár, není čas se litovat

Slyšet znovu diagnózu rakoviny bylo bizarnější než poprvé, ale není čas ztrácet čas a litovat se. O svém druhém boji se zákeřnou nemocí to uvedla zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Ještě než se zprávu dozvěděla, zvažovala ukončení pěvecké kariéry, rozhodnout se chtěla až po vydání svého nového alba. „Rakovina však zamíchala kartami,“ prozradila.