CNN Prima News Daily Mail

Daily Mail

Výpis příspěvků ke štítku „Daily Mail“

Tajemství posledních měsíců Alžběty II. Bojovala s bolestivou nemocí, odhalil princův přítel

25. listopadu 2022 22:14

Ačkoliv královna Alžběta II. zemřela v úctyhodných 96 letech, podle nových informací nebylo příčinou smrti pouze stáří. Autor a blízký přítel prince Philipa Gyles Brandreth tvrdí, že panovnice trpěla vzácnou formu rakoviny kostní dřeně, informuje web Mirror. Tvrzení však zpochybňuje lékařská zpráva královské rodiny.

Mistrovství světa v KLDR se nebráním, šokoval šéf FIFA. Jel bych tam klidně stokrát, dodal

20. listopadu 2022 20:01

Předseda mezinárodní fotbalové federace FIFA Gianni Infantino opět šokoval, když připustil, že by Severní Korea mohla v budoucnu hostit mistrovství světa ve fotbale. Tento krok by podle něj pomohl sjednotit svět. Infantino tak jen přiložil pod pomyslný kotel, když už se začínajícím šampionátem v Kataru FIFA čelí nebývalé kritice. Na jedné straně totiž stojí porušování lidských práv a smrt stovek dělníků během příprav šampionátu, na druhé pak MS v Kataru zajistilo FIFA rekordní příjmy. A to nejednomu fotbalovému fanouškovi leží v žaludku.

Za dobrosrdečnost vězení. Žena chodila krmit bezdomovce, hrozí jí pobyt za mřížemi

30. října 2022 09:44

Pokud člověk nezískal oficiální povolení úřadů, pak mu arizonská vyhláška zakazuje vydávat jídlo lidem v městských parcích. To však Norma Thorntonová, která chodila krmit bezdomovce skoro každý den, nevěděla. V případě, že by v jednání pokračovala, hrozily by jí čtyři měsíce za mřížemi, pokuta a dvouletá podmínka. O případu informoval web Daily Mail.