CNN Prima News Daily Mail

Daily Mail

Výpis příspěvků ke štítku „Daily Mail“

Zuřivá bitka s žebříky: Rivalové se mlátili štaflemi kvůli vlajce, video baví internet

Přinejmenším kuriózní podívaná se naskytla kolemjdoucím poblíž Langdon Parku v Londýně, kde se dva muži poprali kvůli vyvěšené palestinské vlajce. Jako zbraně přitom neužili ani pěstí nebo klacků, ale poněkud netradičně žebříků. Informuje o tom britský zpravodajský web Daily Mail. Video vzbudilo rozruch rovněž na sociálních sítích, kde se okamžitě vyrojilo množství „expertů“ na souboj s žebříky.

Nový virus z Peru vzbudil pozornost vědců. Varují, na jaké příznaky je potřeba dávat pozor

O pozornost vědců zkoumajících člověku nebezpečné nemoci se hlásí nový virus. Odborná studie publikovaná v časopise Emerging Infectious Diseases informuje o objevení nové nákazy v Peru. Vědci zkoumali krev pacienta, který vyhledal pomoc lékařů kvůli horečce a ochromujícím bolestem hlavy, svalů a kloubů. Nákaza podle expertů koluje v džungli a je třeba ji sledovat, aby bylo možné chránit veřejné zdraví. Píše o tom britský Daily Mail.

Lidé oslavují hrdinu, který zadržel útočníka v Dublinu. Slavný zápasník ho zve do restaurace

Útočníka, který ve čtvrtek v Dublinu pobodal a vážně zranil pětiletou holčičku a jednu ženu, měl zneškodnit třiačtyřicetiletý Brazilec Caio Benicio, jenž pracuje jako řidič doručovací společnosti. Lidé ho nyní oslavují jako hrdinu a například irský MMA zápasník Conor McGregor mu slíbil jídlo zdarma do konce života ve své restauraci. Ve městě po incidentu vypukly nepokoje, policie zadržela 34 jejich účastníků, informuje BBC.

Záhadná nemoc se šíří Čínou, doktoři nestíhají. Úřad, který odhalil covid, bije na poplach

Čínskými školami se šíří záhadný virus připomínající zápal plic. Nemocnice v Pekingu a Liaoningu jsou podle zahraničních médií přeplněné dětskými pacienty. Někde se dokonce rušilo vyučování a úřad, který v roce 2019 upozornil na virus později pojmenovaný jako SARS-CoV-2, vydal před rychle šířící se nákazou varování. Podle něj je totiž neobvyklé, aby bylo tak rychle postiženo tolik dětí.

Krvavé drama na zábavě: Přišli jsme pobodat bělochy, křičel gang. 16letý ragbista nepřežil

Šestnáctiletý chlapec přišel o život po děsivém útoku asi desetičlenného gangu ve francouzském městečku Crépol. Dalších sedmnáct lidí utrpělo zranění. Incident se odehrál v neděli kolem druhé hodiny ráno, informovala zahraniční média. „Jsme tu, abychom pobodali bílé lidi,“ měl říct podle francouzského listu Le Dauphiné libéré jeden z členů skupiny předtím, než nožem zaútočil na účastníky taneční zábavy.

Nejlevnější vánoční trhy? Jeďte do Prahy, radí experti Britům. Žebříčku ale vládne jiné město

Britský list Daily Mail zveřejnil žebříček nejlevnějších vánočních trhů v Evropě. A Praha z něj vyšla hodně dobře. Jasně nejpřívětivější je v tomto ohledu lotyšská Riga, české hlavní město je však ze dvanácti vybraných destinací na slušném čtvrtém místě. Vůbec nejdráž přijde Brity cesta za svařákem do rakouské Vídně.