CNN Prima News Dara Rolins

Dara Rolins

Výpis příspěvků ke štítku „Dara Rolins“

Převlékání za ženu? Jsi frajer, stojí Burešová za Brzobohatým. Kuchařová to od umělců schytala

Ondro, konečně. Já bych tak dlouho mlčet nevydržela. Tímto vyjádřením podpořila hudebníka a herce Ondřeje Brzobohatého kolegyně Eva Burešová. A přidávají se k ní další. Reagují tak na umělcův rozhovor, v němž komentoval šokující tvrzení své exmanželky Taťány Kuchařové v církevní žalobě kvůli rozvodu, již údajně poskytla novinářům. Ve své reakci přiznal, že se rád převléká do různých kostýmů – i ženských, s jeho sexualitou to však nemá nic společného.

Kde to jsme? nechápe Dara Rolins po děsivém útoku. Pro Nedvěda má novou přezdívku

Popová zpěvačka Dara Rolins se téměř po týdnu vyjádřila k napadení stalkerem. Smutní také za svého nedávno zesnulého kamaráda, stylistu Jana Pokorného. Vedle toho má však úterní potyčka, do které se ostře vložil i bývalý fotbalista a partner zpěvačky Pavel Nedvěd, také další dohru – na policii v neděli vypovídal soused Dary Rolins a moderátor Frekvence 1 Ondřej Kubala, který páru pomohl útočníka zvládnout.

Pavel mě jen bránil, je to frajer. Rolins promluvila o rvačce ve svém domě

Popová zpěvačka Dara Rolins zažila se svým přítelem Pavlem Nedvědem pořádné drama. V úterý večer se do jejího domu dostal nezvaný host. Jak prozradila redakci Showtime, šlo o stalkera, který už několik let obtěžuje její rodinu. Rolins měla štěstí, že měla po svém boku bývalého českého reprezentanta ve fotbale, který se své partnerky nejen zastal, ale dal neznámému muži pořádně za vyučenou. Případem se teď zabývá policie.

Drama u domu Dary Rolins. Na pozemek vnikl cizí muž, Nedvěd ho zbil a poslal do nemocnice

V domě Dary Rolins došlo v úterý večer k drsné potyčce. Zpěvačka exkluzivně redakci Showtime prozradila, že do jejího domu vnikl nezvaný host. Měla velké štěstí, že u ní právě byl její partner Pavel Nedvěd, který se za svou partnerku ihned postavil. Zraněný, o dvacet let mladší muž, nakonec skončil v nemocnici. Případem se teď zabývá policie. Na informaci upozornil deník Blesk.