CNN Prima News Dara Rolins

Dara Rolins

Výpis příspěvků ke štítku „Dara Rolins“

Kde to jsme? nechápe Dara Rolins po děsivém útoku. Pro Nedvěda má novou přezdívku

5. prosince 2022 16:52

Popová zpěvačka Dara Rolins se téměř po týdnu vyjádřila k napadení stalkerem. Smutní také za svého nedávno zesnulého kamaráda, stylistu Jana Pokorného. Vedle toho má však úterní potyčka, do které se ostře vložil i bývalý fotbalista a partner zpěvačky Pavel Nedvěd, také další dohru – na policii v neděli vypovídal soused Dary Rolins a moderátor Frekvence 1 Ondřej Kubala, který páru pomohl útočníka zvládnout.

Pavel mě jen bránil, je to frajer. Rolins promluvila o rvačce ve svém domě

2. prosince 2022 12:43

Popová zpěvačka Dara Rolins zažila se svým přítelem Pavlem Nedvědem pořádné drama. V úterý večer se do jejího domu dostal nezvaný host. Jak prozradila redakci Showtime, šlo o stalkera, který už několik let obtěžuje její rodinu. Rolins měla štěstí, že měla po svém boku bývalého českého reprezentanta ve fotbale, který se své partnerky nejen zastal, ale dal neznámému muži pořádně za vyučenou. Případem se teď zabývá policie.

Drama u domu Dary Rolins. Na pozemek vnikl cizí muž, Nedvěd ho zbil a poslal do nemocnice

2. prosince 2022 10:59

V domě Dary Rolins došlo v úterý večer k drsné potyčce. Zpěvačka exkluzivně redakci Showtime prozradila, že do jejího domu vnikl nezvaný host. Měla velké štěstí, že u ní právě byl její partner Pavel Nedvěd, který se za svou partnerku ihned postavil. Zraněný, o dvacet let mladší muž, nakonec skončil v nemocnici. Případem se teď zabývá policie. Na informaci upozornil deník Blesk.

Grande 100. Hrdličky Rolins a Nedvěd uspořádali velkolepou párty, pozvali hvězdné hosty

30. září 2022 22:39

Pavel Nedvěd a Dara Rolins si užili společnou oslavu 50. narozenin. Bývalý fotbalista je měl na konci srpna a Daru čekají kulatiny na začátku prosince, teď si ale u italského jezera Lago Maggiore uspořádali velkolepý mejdan nazvaný Grande100. Pár se sladil do růžových kostýmků a personál restaurace přinesl pro každého jeden dort. Hrdličky si zazpívaly happy birthday, navzájem si padly do náruče a zasypaly se polibky. Zbytek večera strávili s přáteli – tančili a zpívali v klubu a na jachtě.

Dara Rolins o divokém videu Nedvěda s dívkami: Konečně má průser jako správná celebrita

29. srpna 2022 14:29

Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd to umí na večírku pořádně rozjet. Na sociálních sítích se šíří video, na kterém tancuje s třemi polonahými dívkami, z nichž jednu drží za prsa. Podle italských médií se akce konala po sobotním utkání Juventusu s Římem. Ačkoliv by si někteří mohli myslet, že to jeho partnerka Dara Rolins nerozdýchá, opak je pravdou. Nejenže se svého přítele zastala, ale tvrdila také, že ho miluje ještě víc. Exkluzivní vyjádření poskytla redakci ShowTime.

Krajčo o zářící hvězdě Charlotte Gottové: Pochybuji, že by chtěla zpívat tátův žánr

6. července 2022 10:56

Před pár měsíci oslavila Charlotte Gottová teprve šestnácté narozeniny, ale už nyní se stává hvězdou. Na koncertu v pražské O2 areně, který vznikl na počest jejího otce, na sebe strhla veškerou pozornost. Společně s Darou Rolins zazpívala skladbu Zvonky štěstí a ze všech vystupujících umělců sklidila největší aplaus.