Na DERMACOL LOVE DAY se vyřádí i ti nejmenší

Na Prvního máje se pražská Grébovka již potřetí promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. Přijďte za námi na DERMACOL LOVE DAY a užijte si den plný rozmazlování a hlavně odpočinku od každodenních povinností a nezapomeňte vzít i ty nejmenší. Pro ty je totiž i letos připraven pestrý program.

HARIBO dětská zóna pro ty nejmenší

Děti se vyřádí v HARIBO dětské zóně. Malí návštěvníci se tak mohou těšit na skákací hrad, Bumper Balls, koloběžky, chůdy nebo třeba maxi kostky. To vše pod taktovkou Zlatého medvídka HARIBO. Zkrátka si děti užijí spoustu zábavy a těšit se mohou i na sladké mlsání v podobě želatinových HARIBO bonbonů rozmanitých ovocných chutí.

Chybět nebudou ani Primáčkovy kreativní dílničky, ze kterých si vaše ratolesti odnesou spoustu zážitků. Vyzkouší si například spojovačky, omalovánky, malování foukacími barvami, soutěže a hry. A aby nepřišly zkrátka, mohou využít malování na obličej zcela zdarma. Vyfotit se můžou i s nejlepší primáčkovou kamarádkou Maruškou.

Zahrát si na detektivy a vyzkoušet si, jak kriminalisté odebírají otisky prstů, budou moci ve stánku stanice Prima KRIMI, která oslavila své první narozeniny. Ti z nich, kteří vyluští připravenou hádanku, si odnesou sladkou odměnu od Prima KRIMI!

Kdo má rád barvičky, jistě ocení křídové šílenství pro malé i velké s Dermacol pudry na vlasy. Růžová, fialová, zelená nebo modrá – tak která bude ta vaše? Všechny pudry budete moci zakoupit také v Dermacol Beauty Zone.

Chybět na akci nebude ani Baagl stánek, kde si budete moci exkluzivně vyzkoušet novou kolekci batohů, aktovek či sáčků na obuv a také vám rádi poradí, jak vybrat tu správnou aktovku pro vašeho školáka. Kromě toho pro vás jsou připravené omalovánky a spoustu další zábavy pro celou rodinu.

Těšíme se na vás už Prvního máje v pražské Grébovce!