Udělejte na svatého Valentýna radost sobě nebo svým blízkým nezaměnitelnou taškou Dermacol plnou skvělých dárků

Svatý Valentýn láká na společně chvíle strávené s těmi, které máme rádi.

A co takhle si v tento den udělat ještě větší radost nebo obdarovat někoho z blízkých růžovou taškou Dermacol za 250 Kč, která obsahuje dárky v minimální hodnotě 700 Kč? Díky ní si navíc budete moci vychutnat hned několik zkrášlovacích procedur na Prvního máje na DERMACOL LOVE DAY v rozkvetlé pražské Grébovce!

Růžovou tašku Dermacol je možné zakoupit na GoOut nebo na Ticketportal. Vyzvednout si ji potom budete moci na Prvního máje v pražské Grébovce, kde si dosyta vychutnáte den plný hýčkání, lásky a krásy a kde společně s kanálem Prima LOVE oslavíme jeho deváté narozeniny. Vstup se zakoupenou taškou vám navíc umožní využít přednostně hned několika aktivit, jako je lakování nehtů, líčení neslíbatelnou rtěnkou 16h Lip Colour a spousty dalších procedur. Tenhle den bude zkrátka patřit jen a jen vám!

Dárková taška Dermacol obsahuje:

– Pleťový krém Dermacol

– Líčidlo na rty a tváře Dermacol

– Regenerační tělové mléko Dermacol

– Bázi pod make-up Dermacol

– Slevovou poukázku na nákup výrobků Dermacol

– Časopis Glanc

– Papírové dárky Kreativ

O akci DERMACOL LOVE DAY

Na Prvního máje se pražská Grébovka už počtvrté promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. DERMACOL LOVE DAY se tradičně zaměří na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem. Speciálním hostem akce bude Mikolas Josef, vystoupí ABBA Stars Revival Band a chybět samozřejmě nebude ani přání k devátým narozeninám kanálu Prima LOVE, módní přehlídky, workshopy, zkrášlovací procedury a spoustu dalších aktivit. DERMACOL LOVE DAY bude zkrátka patřit jen a jen vám!