V pražské Grébovce se bude konat již třetí ročník akce DERMACOL LOVE DAY

Na Prvního máje se pražská Grébovka již potřetí promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. DERMACOL LOVE DAY se i letos zaměří především na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších.

Těšit se mohou na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem. Celý den potom završí hudebním vystoupením skupiny Mandrage a chybět samozřejmě nebude ani přání k osmým narozeninám kanálu Prima LOVE. Akci již třetím rokem pořádá primácká agentura Solootions.

Na DERMACOL LOVE DAY oslaví kanál Prima LOVE již tradičně své narozeniny a chybět u toho nebudou ani tváře televize Prima, známé youtuberky a blogerky. Speciálně dámy si budou moci vychutnat kosmetické procedury, módní přehlídky, spoustu workshopů i ukázky nejrůznějších tanců. Pro pány bude potom připravena odpočinková zóna a pro děti zase speciální koutek, kde si užijí plno zábavy.

Titulárním partnerem třetího ročníku DERMACOL LOVE DAY je společnost Dermacol. Hlavním mediálním partnerem akce je vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA. Hlavním partnerem dětské zóny je společnost Haribo.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Mgr. Jany Černochové.