Získejte dva poukazy na tašku Dermacol a užijte si na DERMACOL LOVE DAY zajímavé workshopy i profesionální líčení díky akci drogerie ROSSMANN

Ve středu 1. května se bude konat třetí ročník akce nejen pro všechny zamilované DERMACOL LOVE DAY v okouzlujícím prostoru pražské Grébovky. Akce, kterou pořádá kanál Prima LOVE v rámci oslav osmých narozenin, přivítá známé tváře televize Prima, blogerky i youtuberky, ale především všechny ženy, jejich drahé polovičky i ty nejmenší.

Speciálně dámy si budou moci vychutnat kosmetické procedury, jako je líčení neslíbatelnou rtěnkou Dermacol 16H Lip Colour, lakování nehtů dlouhotrvajícím lakem, ale i módní přehlídky, spoustu workshopů, ukázky nejrůznějších tanců a v odpoledních hodinách potom i vystoupení kapely Mandrage. Ani letos nebude samozřejmě chybět tradiční líbání pod rozkvetlou třešní s profesionálními líbači. Pro pány bude potom připravena odpočinková zóna a pro děti zase speciální HARIBO dětská zóna, kde si užijí plno zábavy.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je pro všechny návštěvníky zdarma. Pokud si ale zakoupíte tašku Dermacol, budete se moci nechat přednostně nalíčit, nechat si nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 500 Kč!

Akce drogerie ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN letos slaví 25. narozeniny, a pro své klienty si proto připravila akci, která platí od 10. 4. do 30. 4. 2019. Ke každému nákupu v jedné ze 24 prodejen v Praze nad 599 Kč, který obsahuje minimálně jeden produkt Dermacol, získáte právě tyto dva poukazy na tašku k akci DERMACOL LOVE DAY zdarma.

Na stánek drogerie ROSSMANN se můžete těšit také přímo na akci, kde si pro vás v rámci oslav narozenin připravuje něco speciálního! Drogerie ROSSMANN je tu pro vás již 25 let. Pomáhá vám nalézat krásu v každodenních okamžicích a přináší mnoho inspirace. Bohatý sortiment, nejlepší nabídky, nízké ceny, vysoká kvalita – to je ROSSMANN! Více na www.rossmann.cz.

Tašku Dermacol je také možné zakoupit na GoOut, Ticketportal nebo Slevomat, kde jsou společně s taškou k dispozici i další Prima LOVE balíčky.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Mgr. Jany Černochové.

Titulárním partnerem třetího ročníku DERMACOL LOVE DAY je společnost Dermacol. Hlavním mediálním partnerem akce je vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA. Hlavním partnerem dětské zóny je společnost Haribo. Akci již třetím rokem pořádá primácká agentura Solootions.