reklama
CNN Prima News Dustin Poirier

Dustin Poirier

Výpis příspěvků ke štítku „Dustin Poirier“

Conor padl a lidé se bavili. McGregora k zemi poslal Sanders i Volného flákanec

Dustin Poirier o víkendu předvedl parádní výkon a v rámci galavečera UFC 257 skolil megastar MMA Conora McGregora. Ten vůbec poprvé během kariéry prohrál způsobem TKO – technickým knokautem. Z tvrdých ran se musel irský fenomén nějakou dobu vzpamatovávat na zemi. Když vyřízeného McGregora v jednu chvíli zabírala kamera, měl zrovna zavřené oči. Tento obrázek posloužil internetovým kreativcům k celé řadě vtipů.

K.O. po 13 vteřinách, bitka kvůli whisky a útok na autobus. I to je Conor McGregor

Ačkoliv ve hře není mistrovský pás, půjde o nadmíru sledované utkání. A to především díky fenomenálnímu muži MMA Conoru McGregorovi. Ten se v noci ze soboty na neděli pokusí podruhé v kariéře přeprat v rámci večera UFC 257 Američana Dustina Poiriera. Irský fighter v minulosti neřádil pouze v klecích nejslavnější organizace světa, ale i v civilu. Připomeňte si nezapomenutelné činy 32letého rodáka z předměstí Dublinu.

Trable před velkým zápasem. McGregor čelí žalobě matky s dcerou pro fyzickou újmu

Po více než roce se ikonický MMA fighter Conor McGregor vrátí do oktagonu. V rámci galavečera UFC 257 v Abú Dhabí ho čeká v noci na 24. ledna Dustin Poirier, kterého dokázal v roce 2014 porazit. Těšně před očekávanou událostí zápasnického světa musí přitom bijec z Irska řešit problémy. Dvě ženy ho žalují o miliony eur kvůli fyzické újmě. Sám šampion lehké a pérové váhy v organizaci UFC hodlá tento soudní útok odrazit.

Nepovolený úder kolenem do oka? Nádhera, chlubí se s odstupem fighter McGregor

Není slavnějšího jména ve světě smíšených bojových umění. Hvězda organizace UFC Conor McGregor v nejlepší MMA lize absolvovala 12 zápasů, pouhé dva z nich prohrála. Jeden z nezdarů přišel před dvěma lety. Tehdy Ir nestačil v titulovém zápase na Khabiba Nurmagomedova. Porážka ho zřejmě užírá ještě nyní, a tak se k ní s velkým odstupem vrátil na sociálních sítích. Pochválil si úder, který je zakázaný. Dále napsal, že byl v daném souboji lepší.

reklama