reklama
CNN Prima News Eredivisie

Eredivisie

Výpis příspěvků ke štítku „Eredivisie“

Robben se po dlouhých trablích dočkal odměny. Pak se rozbrečel v emotivním rozhovoru

9. května 2021 18:39

Už to vypadalo, že je načase říct veleúspěšné kariéře sbohem. Fotbalista Arjen Robben se loni v létě vrátil do mateřského klubu, tedy nizozemského Groningenu. Až do tohoto víkendu však nastoupil v základní sestavě jen jednou – plnohodnotný comeback mu hatilo zranění. V neděli proti Emmenu nicméně ukázal, že ještě nic ze svého umu nezapomněl. A když byl po utkání tázán na potenciální účast na Euru, rozbrečel se.

Galásek o Ibrahimovicovi: Svérázná povaha. Chtěl slyšet, že je lepší než Koller

12. prosince 2020 08:26

Diskuze o tom, kdo je nejlepším fotbalistou současnosti jsou takřka nekonečným příběhem, ve kterém se hádá tábor „Lionel Messi“ se zastánci jména „Cristiano Ronaldo“. Pokud ale přijde řeč na nejzajímavějšího hráče, fanoušci pravděpodobně ukážou na Zlatana Ibrahimovice. Zblízka měl možnost švédskou ikonu potkat bývalý český reprezentant Tomáš Galásek, který s „Ibrou“ strávil tři roky v Ajaxu Amsterdam. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, jaký byl útočník narozený v Malmö svéráz už v mládí.

Nemilosrdná a rekordní poprava. Nizozemský Ajax rozdrtil ligového soupeře 13:0

24. října 2020 20:34

Amsterdamský masakr kulatým nesmyslem. Tak by se dalo nazvat počínání fotbalistů Ajaxu na hřišti VVV-Venlo v rámci nejvyšší nizozemské soutěže Eredivisie. „Potomci bohů“ se se soupeřem absolutně nepárali a porazili ho 13:0. Obhájci ligové trofeje zaznamenali rekordní vítězství v šedesátileté historii ligy. K demolici nejvýznamněji přispěl pětigólový Lassina Traoré.

Reklama na sexuální pomůcky na dresy nesmí. FC Emmen má zakázáno propagovat sponzora

17. září 2020 18:51

Už se těšili, jak si každou sezonu přijdou na půl milionu eur (přibližně 13,4 milionu korun). Fotbalový klub Emmen z nizozemské nejvyšší soutěže Eredivisie se dohodl na partnerství se společností EasyToys vyrábějící sexuální pomůcky. Dostanou však danou sumu v případě, že nemohou firmu propagovat na svých dresech? Spolupráce se ani trochu nelíbí Nizozemskému fotbalovému svazu (KNVB).

reklama