CNN Prima News Ester Ledecká

Ester Ledecká

Výpis příspěvků ke štítku „Ester Ledecká“

Ledecká vládne snowboardingu. Na Světovém poháru vyhrála další závod, soupeřkám nedala šanci

Ester Ledecká proměnila i třetí letošní start na snowboardu ve vítězství. Po dvou lednových triumfech v Pamporovu v sobotu ve Winterbergu vyhrála paralelní slalom, který byl posledním individuálním závodem tohoto ročníku Světového poháru. Pro trojnásobnou olympijskou šampionku je to na prkně 24. vítězství ve Světovém poháru, k tomu má tři triumfy ve Světovém poháru ve sjezdovém lyžování.

Vyhlášení vítězky soutěže ŽENA ČESKA se blíží. Kdo jsou ženy, jejichž práce a činy inspirují?

V české společnosti je mnoho žen, které svými skutky a působením v nejrůznějších oborech pomáhají každý den zlepšovat životy nás všech. CNN Prima NEWS se nyní rozhodla tyto hrdinky ocenit. Do ankety mohli lidé přihlásit jakoukoliv ženu. Veřejnost navrhla téměř 600 nominací. Svou cenu by si zasloužila každá, ale do finálního výběru se muselo vybrat pouze deset z nich. O vítězce nyní rozhoduje odborná porota, jejímž členem je i generální ředitel skupiny Prima Marek Singer. Kdo se stane nositelkou titulu ŽENA ČESKA, se rozhodne na finálovém galavečeru 17. září 2023. Kdo jsou ženy, které si získaly srdce veřejnosti?

Ledecká se zapojila do pátrání po zmizelém českém lékaři. Jeho blízcí nabízí vysokou odměnu

Lékař Jan Svárovský se 8. května ztratil u pobřeží Kanárských ostrovů. V oblasti byl na kurzu ve windsurfingové škole a pravděpodobně ho strhnul silný vítr. Na místě se ihned rozjela pátrací akce, Svárovského se ale zatím najít nepodařilo. Pomocnou ruku nyní podala i slavná česká lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká, která informace sdílela na svém Instagramu. Blízcí pohřešovaného nabízí za jeho nalezení odměnu skoro půl milionu korun.

Pořád dokola už 30 let. Spor Ledecké se svazem je jen špička ledovce, říká exreprezentant

Dokud jste průměrní, jste rádi, že vám lyžařský svaz zaplatí reprezentační bundu. Jakmile se z vás stane hvězda, chce z vás vytřískat peníze. Spory kolem reprezentačních smluv u špičkových lyžařů nejsou žádnou novinkou. „A jak můžeme vidět na případu Ester Ledecké, Svaz lyžařů zřejmě funguje posledních třicet let pořád stejně,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Ondřej Vokatý, někdejší český reprezentant v akrobatickém lyžování, juniorský vicemistr světa a bývalý týmový kolega Aleše Valenty.