CNN Prima News Ester Ledecká

Ester Ledecká

Výpis příspěvků ke štítku „Ester Ledecká“

KOMENTÁŘ: My jsme tě nestvořili, tak plať. Ledecká se správně vzpírá obludnému systému

29. října 2022 06:08

Po nějakém čase sportovní veřejnost řeší evergreen, kdy úspěšného českého sportovce vyrostlého mimo systém hodlá právě tento systém náležitě podojit. Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká si totiž nechce nechat mluvit do toho, kdo bude jejím osobním sponzorem, což se nelíbí bafuňárům Svazu lyžařů České republiky. Vše korunuje kolosální střet zájmů v podobě šéfa svazu Davida Trávníčka.

Ester Ledecká musela na operaci. Zlomila si nos, uvedl její trenér kickboxu

20. srpna 2022 19:01

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká se v pondělí při tréninku zranila. Informovala o tom v tiskové zprávě s tím, že se jedná o zranění v horní části těla. Promotér MMA organizace I Am Fighter Petr Ondruš, u kterého Ledecká již několik let trénuje kickbox, v tomto týdnu na tiskové konferenci uvedl, že úspěšná lyžařka a snowboardistka má zlomený nos.

Královnou bílé stopy je Ledecká. Ceny, medaile a korunky sbírám ráda, smála se

20. května 2022 19:49

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká je popáté Královnou bílé stopy. Vyhrála i hodnocení obou svých sportů, tedy alpského lyžování a snowboardingu. Na trůnu vystřídala snowboardcrossařku Evu Samkovou, která o vrchol olympijské sezony přišla poté, co si v prosinci zlomila obě nohy u kotníků. Naopak Ledecká v Pekingu vyhrála paralelní obří slalom na snowboardu a přidala ke dvěma zlatým olympijským medailím z Pchjongčchangu další triumf.

Ledecká si pořídila bydlení u Vltavy za 35 milionů. Peníze putují k legendě Liverpoolu

4. dubna 2022 20:57

Většinu roku tráví na cestách po soustředěních a závodech hned ve dvou sportech a v rodné Praze se vyskytuje sporadicky. Ale když se lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká do české metropole vrátí, má perfektní zázemí. Od listopadu jí patří velmi rozlehlý byt v centru hlavního města poblíž Národního divadla a Vltavy. Zajímavé je, že předtím apartmán vlastnila jiná známá sportovní persona – Patrik Berger.