reklama
CNN Prima News Ester Ledecká

Ester Ledecká

Výpis příspěvků ke štítku „Ester Ledecká“

Sledujte ŽIVĚ: Ledecká se chystá na novou sezonu. Jaké má česká univerzálka cíle?

14. října 2021 12:12

Jedna z největších tuzemských sportovních celebrit už brzy opět vyrazí do akce. Obojživelnice Ester Ledecká na startu minulé sezony Světového poháru v alpském lyžování oslnila vítězstvím v super-G, ve stejné disciplíně bude obhajovat za několik měsíců zlato na olympijských hrách v Pekingu. O plánech pro našlapaný ročník bude mluvit na tiskové konferenci, kterou můžete od 12:30 sledovat na CNN Prima NEWS.

Chci další medaile a glóby, říká Ledecká. Co pro ni byl nejsilnější moment sezony?

26. března 2021 12:31

Přestože v právě skončené sezoně nezískala Ester Ledecká medaili na mistrovstvích světa či olympijských hrách, vyšperkovala ji premiérovou výhrou v super-G a druhým místem ve sjezdu ve Světovém poháru. Na šampionátu v Cortině d’Ampeezzo obsadila v obou rychlostních disciplínách shodně čtvrté místo, ke stupňům vítězů jí scházelo šest setin sekundy.

Ženy vládnou nad muži. Kolik milionů vydělaly za uplynulou sezonu nejlepší lyžařky?

22. března 2021 13:12

Rozdíly v platech mezi muži a ženami, anglicky nazývané gender pay gap, jsou palčivým tématem napříč společností. Ve sportu ale často převažuje z hlediska finanční odměny rovnoprávnost, alpské lyžování není výjimkou a ona propast je zasypávána. Paradoxně si v čerstvé uplynulé sezoně hned tři závodnice vydělaly více než nejlepší muž Alexis Pinturault. A kolik vydařený ročník na sjezdovkách „hodil“ české star Ester Ledecké?

Ledecký: Život už nebude stejný. Někteří nebudou chtít ani sedět vedle cizích lidí

12. března 2021 14:44

Otec slavné sportovkyně Ester Ledecké, hudebník Janek Ledecký, ve vysílání CNN Prima NEWS přiznal, v čem ho pandemie velmi změnila. „Až krize skončí a začneme zase hrát, budu si vážit každého jednotlivého koncertu. To bude nový zážitek, nikdy jsem nečekal, že to pro mě bude tak důležité,“ přiznal. Nemyslí si ale, že se život vrátí do doby před koronavirem.

Na poslední chvíli velká změna. Ledecká vynechá mistrovství světa ve snowboardingu

1. března 2021 09:11

Velká škoda. Ester Ledecká měla v pondělí útočit na zlato na mistrovství světa ve snowboardingu, ve kterém vyhrála olympiádu v Pchjongčchangu a v paralelních disciplínách dvakrát ovládla také mistrovství světa. Nakonec celý šampionát ve slovinské Rogle musí vzdát. O účast ji připravilo nespecifikované zranění z dopoledního tréninku. Uvedla to agentura Sport Invest, která českou závodnici zastupuje.

Shiffrinová má šesté zlato z MS. Ledecká zvládla kombinaci v Cortině na osmém místě

15. února 2021 14:57

Mikaela Shiffrinová vylepšila bronz ze super-G a na mistrovství světa v italské Cortině d'Ampezzo ovládla pondělní kombinaci. Celkově už tak získala šesté zlato ze světového šampionátu v kariéře. Ester Ledecká zvládla disciplínu skládající se ze superobřího slalomu a slalomu velmi dobře a skončila celkově osmá.

reklama