CNN Prima News Ester Ledecká

Ester Ledecká

Výpis příspěvků ke štítku „Ester Ledecká“

Vyhlášení vítězky soutěže ŽENA ČESKA se blíží. Kdo jsou ženy, jejichž práce a činy inspirují?

V české společnosti je mnoho žen, které svými skutky a působením v nejrůznějších oborech pomáhají každý den zlepšovat životy nás všech. CNN Prima NEWS se nyní rozhodla tyto hrdinky ocenit. Do ankety mohli lidé přihlásit jakoukoliv ženu. Veřejnost navrhla téměř 600 nominací. Svou cenu by si zasloužila každá, ale do finálního výběru se muselo vybrat pouze deset z nich. O vítězce nyní rozhoduje odborná porota, jejímž členem je i generální ředitel skupiny Prima Marek Singer. Kdo se stane nositelkou titulu ŽENA ČESKA, se rozhodne na finálovém galavečeru 17. září 2023. Kdo jsou ženy, které si získaly srdce veřejnosti?

Ledecká se zapojila do pátrání po zmizelém českém lékaři. Jeho blízcí nabízí vysokou odměnu

Lékař Jan Svárovský se 8. května ztratil u pobřeží Kanárských ostrovů. V oblasti byl na kurzu ve windsurfingové škole a pravděpodobně ho strhnul silný vítr. Na místě se ihned rozjela pátrací akce, Svárovského se ale zatím najít nepodařilo. Pomocnou ruku nyní podala i slavná česká lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká, která informace sdílela na svém Instagramu. Blízcí pohřešovaného nabízí za jeho nalezení odměnu skoro půl milionu korun.

Pořád dokola už 30 let. Spor Ledecké se svazem je jen špička ledovce, říká exreprezentant

Dokud jste průměrní, jste rádi, že vám lyžařský svaz zaplatí reprezentační bundu. Jakmile se z vás stane hvězda, chce z vás vytřískat peníze. Spory kolem reprezentačních smluv u špičkových lyžařů nejsou žádnou novinkou. „A jak můžeme vidět na případu Ester Ledecké, Svaz lyžařů zřejmě funguje posledních třicet let pořád stejně,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Ondřej Vokatý, někdejší český reprezentant v akrobatickém lyžování, juniorský vicemistr světa a bývalý týmový kolega Aleše Valenty.

„Obojživelnice“ Ledecká podruhé vyhrála Sportovce roku. Kdo skončil na dalších příčkách?

Ester Ledecká se podruhé v kariéře stala nejlepším českým sportovcem roku. Olympijská vítězka v paralelním obřím slalomu na snowboardu získala v 64. ročníku novinářské ankety 1 593 bodů a navázala na své prvenství z roku 2018. Na druhém místě skončil se ztrátou 278 bodů tenisový pár Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková a třetí příčku obsadil předloňský vítěz hokejista David Pastrňák.

Ester Ledecká se začíná rozcvičovat po operaci klíční kosti. Pojede na MS?

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká začíná rozcvičovat ruku po druhé operaci klíční kosti. Zatím neví, kdy bude moci začít trénovat na sněhu. Účast na lyžařském a snowboardovém světovém šampionátu, které se uskuteční v únoru, ještě nevzdává. Řekla to novinářům před večerním slavnostním vyhlášením ankety Sportovec roku. Její tým stále vyjednává se svazem o reprezentační smlouvě, Ledecká věří, že je dohoda blízko.