CNN Prima News Eva Burešová

Eva Burešová

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Burešová“

Burešová si rýpla do kritiků: Nežiju v jeskyni, ale v roce 2023. Přiznala se k exhibicionismu

Herečka Eva Burešová si naplno užívá New Yorku, kam odjela se svým přítelem Přemkem Forejtem, aby oslavila své třicáté narozeniny. Poté, co se pod její fotkou, na které je zachycená na Times Square v síťovaném topu s průhlednou podprsenkou, spustila lavina komentářů, si herečka do fanoušků rýpla. V USA jí prý všichni ouffity chválí, protože nežijí v jeskyni a uvědomují si, že je rok 2023. Označila se také za exhibicionistku, což by u herečky prý nikoho nemělo překvapit.

Blue Style Prima Fest pobavil 15 000 lidí. Známé hvězdy doplnil velbloud nebo domácí zmrzlina

Největší rodinný festival Blue Style Prima Fest přilákal na čtvrtý ročník přes 15 000 návštěvníků, což je nejvíce v historii. Jedna z mála dvoudenních akcí zaměřených na zábavu pro celou rodinu v Česku byla zalitá sluncem a pohodou. Událost si nenechal ujít nikdo, kdo miluje zábavu, cestování, soutěžení a velký výběr různorodých aktivit. Aktuální ročník opět zajistila primácká agentura Solootions ve spolupráci s CK Blue Style, rádiem KISS a zábavním parkem Šikland.

BLUE STYLE PRIMA FEST se nezadržitelně blíží. Přináší poslední akční nabídku

Největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST je za dveřmi. Užijte si letní zábavu pro celou rodinu. Už 14. a 15. července 2023 v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Těší se na vás plejáda hvězd, například Chinaski, Pokáč, Slza, Tomáš Klus, Jelen, Dalibor Janda nebo Eva Burešová. Dětské oči rozzáří Čiperkové, Zlobidla s.r.o., Míša Růžičková, Jana Rychterová nebo čarodějnice Petrana. Všechny věkové kategorie potěší setkání s oblíbenými herci a moderátory z televize Prima a jejich autogramiáda. Užijete si také ten nejvymazlenější doprovodný program. Akci zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s rádiem Kiss a Šiklandem. Takto širokou festivalovou nabídku jinde nenajdete! Další zábavu pro vás mají například MOL, Nickelodeon, Geisha či Herkules.