CNN Prima News Eva Burešová

Eva Burešová

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Burešová“

Nádherný zážitek plný harmonie. Burešová prozradila detaily o porodu synka Tristana

22. listopadu 2022 20:53

Herečku a zpěvačku Evu Burešovou můžete nadále vídat v seriálu ZOO. I když nyní plní své mateřské povinnosti, občas si na nějaké to natáčení odskočí. Malého Tristana sice na kameru zatím neukázala, mluví o něm ale s nadšením a velikou láskou. Vedle toho pozitivně hovoří také o porodu, který měl podle jejích slov hladký průběh.

To jsem vážně nečekala, slavila Lucie Bílá Českého slavíka. Zpěvákům vládl Ztracený

12. listopadu 2022 20:58

Českého slavíka v kategorii zpěvaček získala Lucie Bílá, která si zároveň odnesla i ocenění absolutní slavík. V kategorii zpěváků vítězství obhájil Marek Ztracený, nejpopulárnější skupinou se stal Kabát. Ocenění v jubilejním 60. ročníku hudební ankety v sobotu převzali v pražském Foru Karlín. Do hlasovní o nejoblíbenější interprety letos podle pořadatelů přišlo rekordních 2 110 364 hlasů.

Fashion Arena Prague outlet slaví 15. narozeniny

10. října 2022 13:01

O víkendu 14.–16. října oslaví Fashion Arena významné půlkulaté narozeniny a bude to Prima! I tentokrát přinese nespočet skvělých nabídek od našich obchodů a značek, módní přehlídky, tance, rozhovory a autogramiády herců oblíbeného seriálu ZOO. Nebude chybět ani zábava pro celou rodinu.

Burešová zaskočila diváky: Každá minuta se počítá, i Tristana jsme mohli stihnout za minutu

2. září 2022 13:06

Show Můj muž to dokáže, která už v pátek startuje na televizi Prima, prověří vztahy celebrit. V zábavné soutěži prokážou při plnění bizarních úkolů svou psychickou a fyzickou odolnost, ale také na sebe leccos prozradí. V prvním díle soutěže, ve které slavné ženy vsází na své neméně slavné muže, a věří, že dokážou splnit úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana, budou o 100 tisíc korun soutěžit Zorka a Míra Hejdovi, Nikola a David Gránští, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová a Eva Burešová s Přemkem Forejtem. A právě Eva prozradila, jak rychlý její muž v jistých činnostech umí být, až její kolegyně nestačily zírat.

Urážky, nenávist a zesměšňování. Burešová spustila písní bouři, pro hejtry má jasný vzkaz

13. července 2022 06:28

Ačkoliv má herečka a zpěvačka Eva Burešová velkou fanouškovskou základnu, její poslední singl rozpoutal rozporuplné vášně. Žena z oceli, ve které si zazpíval i její partner Přemek Forejt, se totiž některým posluchačům nelíbí. Za to schytává na sociálních sítích kritiku. Přála bych si jen klid, vzkázala Burešová, která je v očekávání.