FB

Výpis příspěvků ke štítku „FB“

Facebook začne mazat příspěvky vyzývající k protestům proti karanténám. Zatím ve třech státech USA

Sociální síť Facebook z vlastní iniciativy přistupuje k odstraňování některých příspěvků k chystaným protestům proti nařízeným karanténám, které drtivá většina zemí nařídila kvůli šíření pandemie COVID-19. Facebook má odstraňovat plánované události avizované v amerických státech Kalifornie, New Jersey a Nebraska, protože jsou údajně v rozporu s takzvaným sociálním distancováním. Kromě karantény lidé protestují kvůli rekordně mizícím pracovním míst?

Facebook maže výzvy k protestům proti karanténě v některých státech USA. Porušují prý nařízení kvůli COVID-19

Facebook se rozhodl odstraňovat některé příspěvky k plánovaným protestům proti příkazům k domácímu pobytu zavedeným v souvislosti s bojem proti šíření pandemie COVID-19. Sociální síť k restrikcím přistoupí u událostí avizovaných v amerických státech Kalifornie, New Jersey a Nebraska, protože jsou dle ní v rozporu s takzvaným sociálním distancováním. Kromě karantény lidé protestují kvůli rekordním počtům ztrát zaměstnání a proti „orwellovské noční můře“.

Trumpův tým zavádějícími reklamními příspěvky mátl Američany. Facebook je smaže

Sociální síť Facebook uvedla, že odstraní některé problematické reklamní příspěvky amerického prezidenta Donalda Trumpa související s předvolební kampaní. Podle platformy jsou matoucí a v rozporu s její politikou. Facebook chce „zabránit zmatku ohledně oficiálního amerického sčítání lidu,“ uvedl server CNN. To sice proběhne, rozhodně ale ne na Facebooku.