reklama

FBI

Výpis příspěvků ke štítku „FBI“

Zlom v případu zavražděné influencerky: Snoubence našli mrtvého. Zanechal vzkaz?

22. října 2021 14:32

Velký zlom ve vyšetřování zavražděné americké influencerky a blogerky Gabby Petitové nastal ve středu. Vyšetřovatelé po více než měsíci našli v přírodní rezervaci Carlton lidské ostatky. Okamžitě měli podezření, že se jedná o snoubence mladé blogerky Briana Laundrieho. To potvrdily zubní záznamy. Vyšetřovatelé nyní zjišťují, zda muž spáchal sebevraždu a jestli ve svých osobních věcech nezanechal vzkaz na rozloučenou či přiznání. Dosud ho policie měla za podezřelého.

Je Gabby opravdu mrtvá? FBI pátrá po snoubenci, před záhadným zmizením ji měl zfackovat

21. září 2021 15:09

Pátrání po Brianu Laundriem plní titulní strany téměř všech amerických novin. S přítelkyní Gabby Petitovou cestovali několik týdnů po západních státech USA, domů na Floridu se ale vrátil jen on sám. Federální vyšetřovací úřad (FBI) uvedl, že ostatky 22leté dívky už pravděpodobně našel, její snoubenec se ale pohřešuje. Pátrání po něm však komplikuje hustý terén a špatná viditelnost. Policisté předpokládají, že se Laundrie ztratil, stále ale počítají i s variantou útěku.

Tajemné zmizení mladého páru. FBI zřejmě našla ostatky 22leté dívky, po snoubenci pátrá

20. září 2021 09:34

Američtí vyšetřovatelé řeší záhadné zmizení snoubenců Gabby Petitové a Briana Laudrieho. Pár cestoval po několika západních státech USA, 1. září se však muž vrátil do North Port na Floridě bez své partnerky. Po 22leté dívce bylo 11. září vyhlášeno pátrání, nyní agenti Federálního vyšetřovací úřadu (FBI) uvedli, že pravděpodobně nalezli ostatky ženy ve Wyomingu. Její snoubenec se od minulého úterý taktéž pohřešuje.

Nové detaily k 11. září. FBI odtajnila spis, popisuje kontakt únosců se spolupracovníky

12. září 2021 09:58

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) v sobotu večer zveřejnil nově odtajněný dokument zabývající se logistickou podporou pro dva saúdskoarabské únosce při útocích z 11. září 2001. Šestnáctistránkový výpis popisuje kontakt únosců se saúdskoarabskými spolupracovníky ve Spojených státech, ale neposkytuje žádné důkazy, že by se na útocích saúdskoarabská vláda podílela, napsala dnes agentura AP.

Hacker ukradl miliardy v kryptoměnách, většinu pak vrátil. Firma mu nabízí tučnou odměnu

14. srpna 2021 07:32

Kuriózní případ hackerského útoku mají za sebou správci kryptoměnové služby Poly Network. Neznámí hackeři nejprve při jednom z největších síťových útoků historie odcizili službě 600 milionů dolarů v kryptoměnách (13 miliard korun), aby posléze většinu lupu vrátili. Za to je chce Poly Network podarovat 500 tisíci dolary (v přepočtu asi 10,7 milionu korun).

Padouch, a ne hrdina? Populárního Trumpova kritika Cuoma vyšetřuje FBI

22. února 2021 07:34

Mluvilo se o něm jako o možném kandidátovi na dalšího amerického prezidenta. V době největší covidové krize zastínil jak Donalda Trumpa, tak Joea Bidena. Guvernér státu New York Andrew Cuomo si za poslední rok vydobyl značnou popularitu, najednou to s ním ale vypadá zle. Kvůli podezření z falšování statistik ho totiž vyšetřuje FBI.

reklama