reklama
CNN Prima News Filadelfie

Filadelfie

Výpis příspěvků ke štítku „Filadelfie“

Záplavy v USA si vyžádaly minimálně 46 obětí. Jsou mezi nimi rodiny i zdravotníci

3. září 2021 08:02
Aktualizováno

Nejméně 46 mrtvých si podle nejnovější bilance vyžádaly ve státě New York a širším okolí bleskové záplavy, rekordní srážky a silný vítr z noci na čtvrtek, pozůstatky hurikánu Ida, který v neděli pustošil Louisianu. Jenom ve státě New Jersey zemřelo 23 lidí, uvedl guvernér Phil Murphy. Patnáct obětí hlásí samotné město New York, kde bouře způsobila přívalové deště, vyplavila metro a donutila úřady k vyhlášení nouzového stavu a zákazu cestování.

Bizarní přehmat Trumpova týmu: Místo do luxusního hotelu svolal brífink u krematoria

8. listopadu 2020 16:17

Před sobotní čtvrtou hodinou odpolední informoval Trump na svém Twitteru, že chystá tiskovou konferenci ve Four Seasons v pensylvánské Filadelfii. V tu dobu hrál přitom golf na hřišti ve Washingtonu. Média tak spekulovala, že se na brífinku objeví jen členové Trumpova týmu. A skutečně – jenže místo luxusního hotelu uspořádali tiskovou konferenci na „zaplivaném“ parkovišti u krematoria.

Při protestech v Atlantě byli zatčeni dva mladíci pomocí elektrického paralyzéru

1. června 2020 14:21

Násilné protesty, které probíhají v Americe kvůli smrti George Floyda, jenž zemřel poté, co mu policista klečel několik minut na krku, pokračují také v Atlantě, kde v pátek dav zaútočil na centrum stanice CNN. Vášně tu navíc vystupňovalo nové video ze zatýkání dvou mladíků, při kterém policisté kontroverzním způsobem použili elektrický paralyzér. Situaci v Atlantě sleduje kolega Martin Savidge.

reklama