reklama
CNN Prima News finanční podpora

finanční podpora

Výpis příspěvků ke štítku „finanční podpora“

Ministerstvo práce žádá vládu navíc o 3,65 miliardy korun na podpory v nezaměstnanosti

5. září 2020 09:12

Ministerstvo práce žádá o posílení svého rozpočtu kvůli vyšším výdajům na podpory v nezaměstnanosti. Z vládní rozpočtové rezervy navíc požaduje 3,65 miliardy korun. V pondělí by to měla projednat vláda. Loni na podporách resort vyplatil 8,11 miliardy korun. Letos na ně má ve svém schváleném rozpočtu 7,6 miliardy. Z toho k 20. srpnu vydal už 7,04 miliardy, tedy 93 procent letošní sumy.

O podporu COVID III je mizivý zájem. Ministra Havlíčka to neznepokojuje

20. srpna 2020 07:53

O podpůrný záruční program COVID III je podle některých hlasů menší zájem, než se čekalo. Vyplývá to mimo jiné z nedávné ankety Hospodářské komory ČR, kterou provedla mezi svými členy. Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO), pod jehož resort program spadá, přesto považuje COVID III za významný nástroj podpory podnikání a znepokojen není.

Školy musí být připravené učit on-line. Jak bude vypadat školní rok, se dozví v pondělí

14. srpna 2020 08:12

Děti se bezmála za měsíc mají vrátit do školních lavic. Jak ale bude vypadat školní rok, když odborníci varují před druhou vlnou epidemie koronaviru? Jsou školy na náhlé změny ve vyučování připraveny? A je forma distanční výuky dostatečně efektivní? V pořadu 360° Pavlíny Wolfové o tom hovořil prezident Asociace ředitelů základních škol Michal Černý.

reklama