CNN Prima News Formule 1

Formule 1

Výpis příspěvků ke štítku „Formule 1“

Cirkus Miami: Formule 1 chce definitivně okouzlit Američany, nabídne i umělý přístav

7. května 2022 07:32

Formule 1 dlouho neměla v USA na růžích ustláno, Američané jevili o královnu motorsportu minimální zájem. Teď ale popularita seriálu v zámoří roste raketovým tempem, což dokazuje pozadí víkendové Grand Prix v ulicích Miami, kde se pojede vůbec poprvé. Tolik očekávání i podle bývalého pilota a nyní oblíbeného experta stanice Sky Sports Martina Brundla kolem jednoho závodu nikdy nebylo.

Čtyřletý kluk nastartoval auto a naboural dvě další. Nový Verstappen, vtipkovala policie

3. května 2022 09:34

Čtyřletý chlapec žijící na předměstí nizozemského města Utrecht vzal klíče od vozu své matky, do něhož se mu podařilo nastoupit, nastartovat ho i rozjet. Jeho víkendová projížďka skončila, když naboural do dvou zaparkovaných aut. Chlapec ani nikdo další se nezranil. Místní policie, která dítě v pořádku vrátila domů, pak na sociálních sítích napsala, že našla budoucího šampiona Formule 1.

Lewisi, ty za nic nemůžeš. Mercedes trápícímu se Hamiltonovi takticky lže, tvrdí Rosberg

29. dubna 2022 00:34

Hned jak Lewis Hamilton projel cílem Grand Prix Emilia Romagna na nelichotivém 13. místě, uslyšel ve sluchátku týmového šéfa Mercedesu Toto Wolffa, který mu poskytl alibi. „Promiň za to, co jsi dnes musel řídit. Bylo to neovladatelné, neměli jsme na to zajet slušný výsledek,“ řekl mu. Mohla by to být pravda, kdyby parťák na stejném monopostu George Russell nevyčníval na čtvrtém místě.

Vyštípaný „hodinář“ Mazepin cítí křivdu. Proč ruský mladík ve formuli 1 nikomu nechybí?

22. dubna 2022 06:13

Už před více než měsícem vstřebával hořký fakt, že ve formuli 1 dojezdil. Jak sám říká, stále se s tím nevyrovnal. Ruský pilot Nikita Mazepin se spolu se svým otcem ocitli po začátku války na Ukrajině na sankčním seznamu Evropské unie, proto musel z týmu Haas odejít. A nezdá se, že by někomu chyběl. Za krátké působení v královně motorsportu si vysloužil zdrcující kritiku a výsměch.

Lídr formule 1 kuriózně okraden. Hodinky za sedm milionů mu zmizely při autogramiádě

20. dubna 2022 14:49

Charles Leclerc zažívá zatím nejlepší sezonu ve formuli 1. Monopost Ferrari je vyladěný takřka dokonale, a i proto má mladý monacký pilot po třech závodech velký náskok v čele šampionátu. Navýšit ho může už o víkendu na domácím okruhu italské stáje, k pohodě mu ale nepomohl incident, který se před Grand Prix odehrál. Lídrovi seriálu při improvizované autogramiádě ukradl zloděj hodinky za sedm milionů.