CNN Prima News fotbalová reprezentace

fotbalová reprezentace

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalová reprezentace“

Čeští fotbalisté vyhráli v Lize národů v Izraeli 2:1. Vítězný gól dal Matěj Vydra

Aktualizováno

Čeští fotbalisté zvítězili ve třetím utkání skupiny B2 Ligy národů v Izraeli 2:1 a navázali na stejnou výhru ze středeční přípravy na Kypru. Favorit v Haifě vedl od 14. minuty po vlastním gólu, který si dal Joel Abu Hanna, a ve 47. minutě zvýšil Matěj Vydra. V 56. minutě už jen snížil Eran Zahavi, v nastavení hosty zachránila tyč. Zápas se hrál kvůli koronaviru bez diváků. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého si připsali druhé vítězství ve skupině a dál ztrácí bod na vedoucí Skotsko, na jehož půdě se představí ve středu.

Koronavirus ve fotbalové reprezentaci: Do Izraele neletí Dočkal, zbylo 18 hráčů

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý bude mít v utkání Ligy národů v Izraeli k dispozici pouze osmnáct hráčů. Z nominace kvůli koronavirové nákaze nebo kapacitním důvodům vypadli kapitán Bořek Dočkal, brankář Filip Nguyen, obránce Filip Novák, záložník Antonín Barák, obránce Filip Novák a útočník Adam Hložek. Fotbalová asociace (FAČR) už nominovala případný záložní tým.