reklama
CNN Prima News fotograf

fotograf

Výpis příspěvků ke štítku „fotograf“

Nafotil drsné snímky pro očkovací kampaň. Po každém focení to na mě dolehne, říká autor

9. listopadu 2021 17:32

Je nositelem ocenění Czech Press Photo. Teď se rozhodl poskytnout své fotografie pro očkovací kampaň ministerstva zdravotnictví. Lukáš Bíba je autorem brutálních reportážních snímků z covid oddělení, které zaplaví veřejný prostor. Fotografie mají přesvědčit neočkované k vakcíně proti koronaviru. Bíba prý počítá s tím, že ho čeká i kritika.

Zástupy milenek mého muže mě neděsí, tvrdí Saudková. Moji nevěru by ale sám nesnesl

8. listopadu 2021 18:55

Že známost s o 45 let starším fotografem Janem Saudkem skončí manželstvím, nečekala ani samotná Pavlína Saudková. Přestože jejich vztahu zprvu vůbec nevěřila, jsou spolu už 17 let a vychovávají tři děti. „Zástupy milenek mě nikdy neděsily, jinak bych vzala nohy na ramena a utekla,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Saudková.

Nejstaršímu kandidátovi do Sněmovny je 90 let. Vítal Masaryka, fotil nesvobodné volby

7. října 2021 07:50

Absolutně nejstarším kandidátem letošního volebního klání je 90letý Gustav Aulehla. „Zažil jsem všechny československé prezidenty. Masaryka jsem dokonce jako malý kluk vítal na nádraží v Olomouci. A když v roce 1937 zemřel, měli jsme doma černou pásku přes jeho portrét,“ vzpomíná vitální kandidát a zároveň fotograf. Za komunismu pořizoval třeba výmluvné snímky z tehdejších nesvobodných voleb, fotil i ruské okupanty z let 1968 až 1991.

Gottovi jsem uřízla čelo. Takové snímky mi nedovolil používat, říká jeho dvorní fotografka

14. července 2021 12:39

„Karlovi se hrubě nelíbilo, když jsem ho vyfotila stylem, kdy člověku uříznete hlavu uprostřed čela,“ vzpomínala s úsměvem fotografka Lenka Hatašová na slavného zpěváka Karla Gotta v den jeho nedožitých 82. narozenin. Ta byla hostem speciálního vysílání stanice CNN Prima NEWS. Právě při příležitosti jeho dne narození vychází i nová kniha Má cesta za štěstím. Hatašová je autorkou fotografie na přebalu knihy, který schválil ještě sám mistr.

reklama