CNN Prima News FTV Prima

FTV Prima

Výpis příspěvků ke štítku „FTV Prima“

Médium, které rozpoutalo revoluci. Svět slaví den televize, vznikl i globální TV spot

21. listopadu 2022 05:43

Televizní společnosti po celém světě oslavují 21. listopad. Na toto datum totiž připadá Světový den televize – média, jehož kořeny sahají více než sto let zpět, a které se i přes nástup internetu těší obrovské pozornosti. V rámci každoroční iniciativy Organizace spojených národů (OSN) se bude po celém světě vysílat a sdílet třicetisekundový spot. Výjimkou samozřejmě nebude ani televizní stanice CNN Prima NEWS.

Sledujte Partii Plus s Klausem a Rusnokem. Kde a na kom chce vláda šetřit?

20. listopadu 2022 10:14

Česko sužují vysoké ceny energií, pohonných hmot a také potravin. Na klidu lidem nepřidává ani neutichající konflikt na Ukrajině. Jak Česko zvládne prezidentskou volbu? Nejen to v pořadu Partie prodiskutují předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a členka předsednictva hnutí ANO Jana Mračková Vildumetzová. Ve druhé části přijde na řadu velká politická diskuse, jejímiž aktéry budou člen sněmovního rozpočtového výboru Michael Kohajda (nestr. za KDU-ČSL), stínový ministr práce a sociálních věcí Aleš Juchelka (ANO), místopředseda hnutí STAN Jan Lacina a místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Jan Hrnčíř (SPD).

Burešová zaskočila diváky: Každá minuta se počítá, i Tristana jsme mohli stihnout za minutu

2. září 2022 13:06

Show Můj muž to dokáže, která už v pátek startuje na televizi Prima, prověří vztahy celebrit. V zábavné soutěži prokážou při plnění bizarních úkolů svou psychickou a fyzickou odolnost, ale také na sebe leccos prozradí. V prvním díle soutěže, ve které slavné ženy vsází na své neméně slavné muže, a věří, že dokážou splnit úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana, budou o 100 tisíc korun soutěžit Zorka a Míra Hejdovi, Nikola a David Gránští, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová a Eva Burešová s Přemkem Forejtem. A právě Eva prozradila, jak rychlý její muž v jistých činnostech umí být, až její kolegyně nestačily zírat.

Další primácká novinka zabodovala. Seriál Hořký svět zhlédlo přes milion diváků

1. září 2022 12:59

Další primácká novinka, seriál Hořký svět, zabodovala u diváků a stala se vítězem večera ve všech strategických věkových kategoriích. Seriál z prostředí minipivovaru zhlédlo 1 049 000 diváků (share 28,98 procenta) v cílové skupině 15+ a 773 tisíc diváků (29,68 procenta) v CS 15–69. V cílové skupině 15–54 přilákal pořad k televizním obrazovkám 418 tisíc diváků (26,97 procenta). Skupina Prima se díky tomu potřetí tento týden stala vítězem večera ve strategické obchodní cílové skupině 15–69 let.

Prima vítězem večera. Nový seriál Pálava přilákal k obrazovkám statisíce diváků

30. srpna 2022 13:01

Atraktivní herecké obsazení i krásné záběry z jižní Moravy přilákaly v pondělí večer k obrazovkám mladší generaci diváků. Ve strategické obchodní cílové skupině Primy 15–69 let si nový seriál Pálava nenechalo ujít 677 000 diváků (share 25,38 procent). U cílové skupiny 15–54 si Pálavu dokonce pustila více než čtvrtina diváků sedících u televize (share 25,99 procent). U obou věkových kategorií se Prima stala vítězem večera. Celkem seriál přilákal 852 000 diváků (share 23,28 procent) v cílové skupině 15+.