reklama
CNN Prima News FTV Prima

FTV Prima

Výpis příspěvků ke štítku „FTV Prima“

Vánoce na Primě: Pohádka s Gottem, televizní premiéry i filmové evergreeny

11. listopadu 2021 20:18

Kdo si umí představit vánoční svátky bez pohádek a filmových hitů? Televize Prima proto přichází i letos s bohatou nadílkou, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Chybět samozřejmě nebudou oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly, ale ani řada filmů, které na obrazovkách ještě neběžely. Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale i další stanice jako Prima MAX nebo CNN Prima NEWS. Nabídka bude opravdu pestrá.

Prima natáčí nový seriál v Safari Parku. Jak se herci sžívají se svými rolemi?

28. října 2021 14:04

Nový seriál Primy s pracovním názvem ZOO bude sledovat osud hlavní hrdinky Sidonie Anny Novotné, která se rozhodla zahodit dědictví rodinné firmy a jít si za svým snem, se natáčí v krásném prostředí zoologické zahrady v Safari Parku Dvůr Králové. A i když na pauzy není čas, na slavnostní zakrojení dortu první klapky režisér Libor Kodad pár minut vyhradil.

Nejzajímavější reality show z celého světa. Televize Prima spouští nový program

25. října 2021 07:41

Skupina Prima rozšiřuje programovou nabídku a v pondělí 25. října odpoledne spustí jedenáctý televizní kanál! Prima SHOW se ve svém programovém schématu zaměří na reality show. Přinese druhou sérii české show LIKE HOUSE s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a představí premiérový denní formát Královny butiků, který je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

Prima při premiérové účasti ovládla futsalový turnaj novinářů. Rozhodl týmový výkon

20. září 2021 18:55

První účast a hned vítězství. To je vizitka futsalového týmu Primy, který se v sobotu představil na prestižním novinářském turnaji v Berouně. Triumf na 15. ročníku CHANCE FUTSAL PRESS CUP se ale nerodil lehce. Kvůli omluvenkám na poslední chvíli neměla pětice reprezentující Primu nikoho na střídání. Díky skvělému týmovému výkonu ale obstáli na výbornou a na Vinici se vrátili s pohárem a zlatými medailemi. Ve vítězném týmu figurovali i zástupci webu CNN Prima NEWS.

HERNÍ ŘÁD soutěže „Karel Gott“

15. září 2021 13:44

Pořadatelem soutěže s názvem „Karel Gott“ (dále jen „Soutěž“) je společnost FTV Prima spol, s r.o., sídlem Vinohradská 3217/167, Praha 10 – Strašnice, 100 00 Praha, IČO: 48115908, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16778 (dále jen „Pořadatel“). Pořadatel pro účely pořádání Soutěže vydává tento Řád.

reklama