reklama
CNN Prima News FTV Prima

FTV Prima

Výpis příspěvků ke štítku „FTV Prima“

Český národ i politika se nacházejí v permanentní pubertě, říká komentátor Staněk

Český národ i politika se nacházejí v permanentní pubertě, řekl ve vysílání pořadu Nový den na CNN Prima NEWS komentátor a komik Luděk Staněk, který má za sebou bohatou kariéru v tištěných médiích. Byl jedním z nejmladších šéfredaktorů magazínu Esquire, psal nebo píše pro Reflex, Hospodářské noviny, ale v současné době je vidět i v internetovém prostředí jako glosátor a komik v duu s Milošem Čermákem.

Miliardář Karel Janeček zamířil mezi bezdomovce: Byl tam strašný smrad a špína

Matematik, podnikatel, miliardář a spoluvlastník firmy RSJ, která na světových burzovních trzích vydělává kolem miliardy korun ročně. Je i úspěšným investorem, vizionářem, bojovníkem proti korupci a jedním z největších českých mecenášů. Karel Janeček teď svůj život změní a na týden opustí svoji práci i rodinu, aby se vydal pomáhat jako dobrovolník do Plzně. Bydlet bude na ubytovně a celý týden si musí vystačit s částkou odpovídající životnímu minimu. Dívejte se na Milionář mezi námi 7. 12. ve 21:35 na Primě.

Jiří Antoš je prvním aktérem reality show Milionář mezi námi. Jak zvládne chudobu?

Úspěšný milionář a majitel parku Mirakulum Jiří Antoš opustil svůj luxusní život a vydal se do Ostravy, aby pracoval jako dobrovolník v neziskových organizacích. Za týden se setká tváří v tvář s drsnou realitou lidí, kteří ve svém životě neměli moc štěstí. Nikdo z nich neznal jeho bohatství a pravou identitu. Na konci své mise rozdal statisíce korun. První díl vysílá televize Prima 30. 11. ve 21:35.

reklama