golf

Výpis příspěvků ke štítku „golf“

Ženy ovládnou green u Zruče nad Sázavou. Startuje Amundi Czech Ladies Challenge

Česká republika se tento týden stane cílem 130 hráček golfu z téměř třiceti zemí. Všechny se společně utkají v pátém ročníku turnaje Amundi Czech Ladies Challenge, který je součástí prestižní evropské golfové série Ladies Access Series. Startuje v pátek 16. června a dokazuje, že nastal čas brát ženy na greenu vážně. Ty se podle pořadatele ve hře neustále zlepšují. A to natolik že by mohly poměřit síly s muži.

Soutěžte se Showtimem o rodinné vstupné na výstavu Automobilové klenoty

Poslední dubnovou sobotu se v malebném prostředí na golfovém hřišti v Hostivaři předvede několik desítek historických automobilových krasavců i o něco modernějších veteránů. Promenádu na červeném koberci završí vyhlášení vítězů akce Automobilové klenoty a zapojit do hlasování se můžete i vy. Spolu s pořadatelem přehlídky si pro vás Showtime připravil soutěž o rodinné vstupné. Odpovězte na otázku níže a zkuste své štěstí!

Tragická nehoda hráčů golfu. Po srážce aut zemřelo devět lidí, jedno řídil 13letý chlapec

Při čelní srážce pickupu s dodávkou zemřelo v Texasu devět lidí. Za volantem prvního auta seděl třináctiletý chlapec. Vyšetřovatelé uvedli, že pickupu před kolizí praskla pneumatika. Při nehodě zahynulo šest univerzitních hráčů golfu, včetně jednoho z Portugalska a jednoho z Mexika, a jejich trenér. O úterní nehodě informovala ve čtvrtek agentura AFP.

Porovnávat piloty formule a rallye? Absurdní, žasnou fanoušci nad chystanou revolucí

Poměrně kuriózní koncept se rodí v hlavách představitelů Mezinárodní automobilové federace (FIA). Tenisový žebříček zná asi každý sportovní fanoušek. Hráči jsou podle výkonů – získaných bodů – za uplynulý rok seřazeni a ti nejlepší usilují o post světové jedničky. A takovýto „ranking“ by se měl brzy zrodit také v motorsportu napříč různými disciplínami – rallye, formule 1, formule E a tak dále.