reklama

golf

Výpis příspěvků ke štítku „golf“

„Jako kdybych to znova vyhrál.“ Dojatý Šebrle má po pěti letech zpět ztracené zlato

Zlatá olympijská medaile Romana Šebrleho je opět na světě. Ztracený artefakt, který získal v roce 2004, poslal zatím neznámý nálezce v obálce na obecní úřad v Nosislavi na Brněnsku. Šebrle o ni přišel v roce 2016 během dětského golfového turnaje. Za její nalezení dokonce vypsal odměnu. Ve čtvrtek si ji v malé obci 20 km jižně od Brna osobně vyzvedl. Vypsanou odměnu 100 tisíc korun zatím nikdo nechce.

Korda a zase Korda. České geny z Floridy jsou čím dál více vidět. V golfu i tenise

Klan Kordů začíná nabírat na síle. Bývalý český tenista Petr Korda má tři děti – Jessicu, Nelly a Sebastiana. Všichni tři poslední dobou čím dál tím jasněji ukazují, že sportovních genů se jim dostalo ve velkém množství. Dcery řádí na golfových hřištích a syn se pomalu, ale jistě stává jako otec hvězdou tenisových kurtů. Po víkendu se teleportoval do první stovky žebříčku.

Trump hraje golf, kalendář má téměř prázdný. Za listopad ale napsal 550 tweetů

Od amerických prezidentských voleb uplynuly tři týdny. Dosluhující republikánský prezident Donald Trump, kterého v hlasování porazil demokrat Joe Biden, od té doby zredukoval svou komunikaci s veřejností prakticky jen na sociální síť Twitter. Od voleb 3. listopadu šéf Bílého domu podle webu deníku New York Times (NYT) napsal zhruba 550 tweetů, přičemž asi ve dvou třetinách volby zpochybňoval.

reklama