golf

Výpis příspěvků ke štítku „golf“

Tragická nehoda hráčů golfu. Po srážce aut zemřelo devět lidí, jedno řídil 13letý chlapec

18. března 2022 04:34

Při čelní srážce pickupu s dodávkou zemřelo v Texasu devět lidí. Za volantem prvního auta seděl třináctiletý chlapec. Vyšetřovatelé uvedli, že pickupu před kolizí praskla pneumatika. Při nehodě zahynulo šest univerzitních hráčů golfu, včetně jednoho z Portugalska a jednoho z Mexika, a jejich trenér. O úterní nehodě informovala ve čtvrtek agentura AFP.

Porovnávat piloty formule a rallye? Absurdní, žasnou fanoušci nad chystanou revolucí

16. října 2021 07:14

Poměrně kuriózní koncept se rodí v hlavách představitelů Mezinárodní automobilové federace (FIA). Tenisový žebříček zná asi každý sportovní fanoušek. Hráči jsou podle výkonů – získaných bodů – za uplynulý rok seřazeni a ti nejlepší usilují o post světové jedničky. A takovýto „ranking“ by se měl brzy zrodit také v motorsportu napříč různými disciplínami – rallye, formule 1, formule E a tak dále.

Šebrle se vrací k atletice. Moderování mu v tom nepřekáží, jen musí oželet golf

13. října 2021 16:17

Moderátor CNN Prima NEWS Roman Šebrle se do světa médií vrhl hned krátce po konci veleúspěšné desetibojařské kariéry. I když měl možnost zůstat ve světě atletiky jako trenér, vydal se jiným směrem. Láska ke sportu v něm však nadále přetrvávala, proto s odstupem několika let neodolal. Olympijský vítěz nyní připravuje tříčlennou skupinu vícebojařů.

Strach o hvězdu Harryho Pottera. Čaroděj ze Zmijozelu zkolaboval přímo na golfovém hřišti

23. září 2021 23:17

Fanoušci kouzelnické série Harry Potter zažili pořádný šok. Herec Tom Felton, který ztvárnil jednu z hlavních postav, filmového záporáka Draca Malfoye, zkolaboval přímo na golfovém hřišti ve Wisconsinu, když se chystal na prestižní turnaj celebrit, který předchází hlavní soutěži mužů Ryder Cup. Příčiny jeho kolapsu nejsou prozatím známy.

Živě
ON-LINE 15. den OH: Fuksa vyplul suverénně za medailí, mílařka Mäki ve finále poslední

5. srpna 2021 23:00

Česká výprava se na olympiádě v Tokiu snažila o zisk další medaile. Mílařka Kristiina Mäki ovšem ve finále v běhu na 1 500 metrů skončila poslední, ale nemá se za co stydět. Do finále se pak nepodívají čeští parkuristé či štafeta čtyřstovskařů. Závody mají za sebou také všichni čeští chodci, umístili se ve třetí, respektive páté desítce. Největší úspěch dne dosáhl kanoista Martin Fuksa, který suverénně postoupil do zítřejšího semifinále.

Živě
ON-LINE 14. den OH: Lezec Ondra na medaili nedosáhl, desetibojaři ve druhé desítce

4. srpna 2021 23:00

Česká výprava v Tokiu je o další medaili bohatší. Pro bronz si dojeli deblkajakáři Josef Dostál a Radek Šlouf. Lezec Adam Ondra po dramatickém souboji v poslední disciplíně skončil šestý. Závod už mají za sebou také desetibojaři. Adam Sebastian Helcelet byl 16., Jiří Sýkora jen o příčku níže. Golfistka Klára Spilková absolvovala druhé ze čtyř kol turnaje a je aktuálně na 24. místě. Závod začal ve čtvrtek také pro moderní pětibojaře.