CNN Prima News hattrick

hattrick

Výpis příspěvků ke štítku „hattrick“

Pohádkový finiš přinesl bronz. Mladí hokejisté vstali z mrtvých, Finům nasázeli osm gólů

Čeští hokejisté do 20 let berou po pohádkovém finiši v zápase mistrovství světa o bronz s Finskem cenný kov. V jednu chvíli už prohrávali 2:5, ale ještě před třetí třetinou stačili snížit a následně díky pěti brankám v závěrečné části vyhráli 8:5. Vítězný gól vstřelil v čase 58:19 obránce Tomáš Hamara. Následně ještě výběr trenéra Patrika Augusty dvakrát skóroval při power play soupeře do prázdné branky.

Dáme si pár piv, řekl liberecký hrdina. Biatlonista Krčmář se podivoval: Tohle je špatně

Slovan Liberec zatím v nové sezoně fotbalové Fortuna ligy válí. Napřed skalp Sparty na Letné, pak doma demolice Teplic výsledkem 5:1. Hlavním hrdinou velkého vítězství byl křídelník Mick van Buren, který je pod Ještědem na hostování ze Slavie. Po hattricku spokojeně prohlásil, že tým čeká typická česká oslava s pár pivy. To pobouřilo biatlonistu Michala Krčmáře: „Takhle úroveň profi sportu u nás nezvedneme!“ napsal na sociálních sítích.

Pěsti na ledě. Hráči New Yorku Rangers a Washingtonu se brutálně servali

Odplata za zranění týmové hvězdy, šest bitek, 141 trestných minut, vyhození prezidenta klubu a hattrick washingtonského útočníka den poté, co mu zemřel otec. Vypjaté utkání kanadsko-americké hokejové NHL mezi New Yorkem Rangers a Washingtonem Capitals nabídlo divákům snad vše, co si od nejlepší světové ligy slibují. A to včetně krve, osobního vyřizování účtů a zákulisních rošád.