CNN Prima News HC Vítkovice Ridera

HC Vítkovice Ridera

Výpis příspěvků ke štítku „HC Vítkovice Ridera“

Hokejisté Hradce v prodloužení zdolali Vítkovice. O extraligový titul se utkají s Třincem

Hokejisté Hradce Králové postoupili poprvé do finále extraligy a slaví historický úspěch. Mountfield vyhrál v rozhodujícím sedmém utkání semifinále na ledě Vítkovic 2:1 v prodloužení a dotáhl úspěšně sérii, v které vedl už 3:0 na zápasy. V čase 78:04 rozhodl slovenský útočník Oliver Okuliar a Východočeši v úterý začnou doma boj o zlato proti Třinci.

Poprvé po skoro 20 letech. Hokejové Pardubice daly razítko na triumf v základní části

Hokejisté Pardubic ovládli základní část extraligy a poprvé získali Pohár předsedy APK LH Jaroslava Pouzara. Dynamo ve 48. kole vyhrálo v Karlových Varech 5:0. Jistý triumf má i díky porážkám druhých Vítkovic s Českými Budějovicemi 1:4 a třetí Sparty v Liberci 1:2. Svěřenci trenéra Radima Rulíka si zároveň zajistili i účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

Na NHL v Česku za dvojnásobek. Velké sportovní akce i přes zdražování dál lákají fanoušky

Česká republika je pro světový sport ověřenou značkou. Vždyť jen během září se zde konalo několik zápasů EuroBasketu nebo tenisový turnaj WTA v Ostravě. Nejvíce ohlasů ale měly dva říjnové duely NHL Global Series. Prahu tentokrát v úvodu sezony navštívili Nashville Predators a kalifornští San Jose Sharks. Lístky na utkání ale pořádně provětraly peněženky fanoušků. Za necelé dva roky navíc bude Praha hostit hokejové mistrovství světa. Bude to s cenou vstupenek ještě horší?

Čeští hokejisté vyhráli ve Švédsku i podruhé. V neděli budou bojovat o celkové vítězství

Čeští hokejisté porazili na Švédských hrách ve Stockholmu Finsko 3:1 a navázali na čtvrteční vítězství nad domácím výběrem 2:1. Brankami Matěje Blümela a Jiřího Smejkala v rozmezí 29 sekund v závěru druhé třetiny získali svěřenci kouče Kariho Jalonena náskok 2:0. V čase 48:31 snížil Petrus Palmu, který jako jediný překonal debutujícího gólmana Karla Vejmelku. Výsledek dovršil 20 sekund před koncem při přesilovce do prázdné finské branky David Krejčí.

Hokejisté se před MS činí, ovládli České hokejové hry. Rakousko porazili 4:1

Sympatické signály před mistrostvím světa ve Finsku vyslali čeští hokejisté. Poté, co v Ostravě znemožnili Švédy výsledkem 9:3, si v neděli poradili i s Rakušany. Při vítězství 4:1 gólově úřadovali především obránci – trefili se Davidové Sklenička a Jiříček spolu s Vojtěchem Budíkem. Ty brankou doplnil Jiří Černoch. Parta nového trenéra Kariho Jalonena díky tříbodovému zápasu ovládla domácí zastávku série Euro Hockey Tour.

Fantastický obrat Komety proti Vítkovicím. Extraligové čtvrtfinále je kompletní

Hokejisté Komety Brno dokonali obrat předkola play-off hokejové extraligy a mohou se začít připravovat na čtvrtfinále. V sérii hrané na tři vítězné duely už Brňané prohrávali 0:2, ale poté ovládli tři zápasy v řadě a postoupili mezi elitní osmičku soutěže. V dalším kole na ně čekají hokejisté Třince, kteří jako druhý tým po základní části nemuseli předkolo absolvovat. Boje o semifinále začínají ve čtvrtek utkáními Mladé Boleslavi s Pardubicemi a Liberce s Hradcem Králové.