CNN Prima News Helena Vondráčková

Helena Vondráčková

Výpis příspěvků ke štítku „Helena Vondráčková“

Zemřel slavný skladatel Gotta, Vondráčkové, Bartošové či Zagorové. Bylo mu 73 let

15. listopadu 2022 19:05

Ve věku 73 let zemřel v pondělí hudební skladatel, dramaturg a producent Pavel Vaculík. Stál mimo jiné za hudebními začátky Ivety Bartošové a Petra Sepešiho, složil pro ně hit Knoflíky lásky. Skládal i písně pro Karla Gotta, Waldemara Matušku, Helenu Vondráčkovou, Hanu Zagorovou, Lucii Bílou nebo Báru Basikovou. O umělcově smrti informovala jeho manželka Jiřina Vaculíková.

Vondráčková v péči lékařů, se Zagorovou se loučila na dálku. Manažer prozradil, co ji trápí

30. srpna 2022 17:36

V úterý se rodina a nejbližší sešli v pražském kostele sv. Tomáše na Malé Straně, aby se na zádušní mši rozloučili s českou zpěvačkou Hanou Zagorovou. Posledního rozloučení se však nezúčastnila její přítelkyně a pěvecká kolegyně Helena Vondráčková. Kvůli srdečním problémům na ni totiž dohlíží lékaři v IKEM.

Byl to těžký otřes mozku, říká Vondráčková o rozvodu s Plekancem. Toho pravého už nehledá

25. března 2022 14:29

Ani po letech Lucie Vondráčková neskrývá, že byl pro ni rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem velice bolestným zážitkem. Přesto se s rozpadem manželství dokázala vyrovnat a dnes už ho považuje za uzavřenou kapitolu. S moderátorkou Radkou Červinkovou také pohovořila o narušených vztazích s její tetou Helenou Vondráčkovou. Celý rozhovor sledujte v neděli 27. března v pořadu Povídej od 21:30 na CNN Prima NEWS.