CNN Prima News Honza Dědek

Honza Dědek

Výpis příspěvků ke štítku „Honza Dědek“

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: Mikýř a prezidentské volby nebo Stryková o myšlenkách na smrt

25. října 2022 17:52

V úterý se v talkshow 7 pádů Honzy Dědka představí například herečka Anna Fialová, která promluví o emotivním setkání se sestrou Ivety Bartošové a prozradí svoji první velkou lásku. Prezidentskou kampaň zhodnotí influencer Martin „Mikýř“ Mikyska, jenž mimo jiné vysvětlí svou rozepři s hercem Martinem Dejdarem. O myšlenkách na smrt se rozhovoří herečka Jana Stryková a příběhy z nahrávání hudby budou vyprávět Ondřej a František Soukupovi.

Sledujte Hlavní zprávy: V pondělí Rusko vypne plyn. Na co se máme připravit?

10. července 2022 18:23

V pondělí ráno se Evropa probudí do nepříjemné reality. Kvůli údržbě se úplně zastaví dodávky plynu z Ruska. Oficiálně má odstávka trvat jen deset dnů, jenže panují oprávněné obavy, že tomu tak nebude a že zůstaneme bez životně důležité suroviny. Co současná situace znamená pro Česko? Sledujte Hlavní zprávy, které na CNN Prima NEWS a na Primě začínají už v 18:55.

Žilková bez servítek: Děti po rozchodu slaví, že už nejsem Stropnického služka. Trpěla jsem

8. července 2022 09:58

Herečka Veronika Žilková se znovu soustředí na svou kariéru. Jak přiznala v rozhovoru pro web iDNES, s rozpadem manželství s velvyslancem a exministrem Martinem Stropnickým skončilo období její vlastní přetvářky. „Děti jsou nadšené, že se mi manželství rozpadlo. Říkají, že je zpět máma, a ne služka pana Stropnického,“ podotkla.