CNN Prima News Honza Dědek

Honza Dědek

Výpis příspěvků ke štítku „Honza Dědek“

Pohlreich řekl, čím si přivydělával za socialismu. Promluvil i o novém pořadu Česko na grilu

Kuchař Zdeněk Pohlreich v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvil o novém pořadu Česko na grilu. V něm také přiznal, že i když je v současné době majitelem několika restaurací, že v nich už nevaří. „Rozhodl jsem se, že si zmenším pracovní úvazek. Doma ale vařím, protože mám manželku,“ řekl Pohlreich. Dále prozradil, jak si za dob socialismu přivydělával.

Jakub Prachař si přivydělával háčkováním. Dosud nechápe, proč si ho Sara Sandeva vybrala

Moderátor a herec Jakub Prachař v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka zavzpomínal na dětství. Povyprávěl o tom, kdo ho z rodiny naučil háčkovat, čímž si pak mohl přivydělávat. „Háčkoval jsem hakisáky, prodával je za 250 korun,“ prozradil Prachař. Také připomněl, jak se dal dohromady se svojí partnerkou Sarou Sandevou a vysvětlil, proč jí radí, aby se s ním rozešla. Přiznal, že dosud nechápe, proč si ho půvabná herečka vybrala.

Známé herečky fotily do pánských časopisů: Benešová titulkou v Playboyi vytřela synovi zrak

Herečky a spolužačky, Adéla Gondíková a Lucie Benešová, v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvily o tom, proč se nechaly nafotit do pánských časopisů. Benešová byla k focení pro Playboy přemlouvána s tím, že se bude moci jednou hanbatými fotkami chlubit. Přišlo mi to absurdní, vzpomínala. Avšak onen den nedávno nadešel, když časopis našla na půdě a následně vytřela zrak sedmnáctiletému synovi.