CNN Prima News horská dráha

horská dráha

Výpis příspěvků ke štítku „horská dráha“

Tip na výlet: Největší německý zábavní park láká na horskou dráhu se zrychlením Bugatti

14. října 2022 13:43

Chladné počasí pomalu, ale jistě klepe nad dveře. Je proto ten nejvyšší čas vyrazit s rodinou či kamarády někam na výlet a naplno si užít posledních teplé dny. Ideálním místem na podzimní radovánky může být zábavný park, konkrétně Europa-park. Žádné fronty a levnější vstupné jsou dobrými argumenty pro návštěvu tohoto oblíbeného komplexu plného nejrůznějších atrakcí.

Děsivý zážitek na horské dráze. Ke konci jízdy došlo k poruše, pět lidí odvezli do nemocnice

26. srpna 2022 20:53

Pět lidí skončilo ve čtvrtek v nemocnici poté, co se porouchala jedna z nejrychlejších a nejvyšších dřevěných horských drah na světě v zábavním parku Six Flags v New Jersey. Nikdo naštěstí neutrpěl vážná zranění, tamním záchranářům si stěžovali hlavně na bolesti zad. Příčina nehody je zatím neznámá. Dráha je nyní uzavřena. O incidentu informoval zábavní park.

Zákaz jekotu. Na horské dráze v Japonsku nesmí lidé kvůli koronaviru otvírat ústa

11. července 2020 13:40

Řítit se po kolejích strmě dolů rychlostí 130 kilometrů za hodinu a nevydat přitom ani hlásku? Na horské dráze v japonském zábavním parku Fuji-Q Highland to je nový standard. Správa komplexu návštěvníkům důrazně doporučila, aby na atrakci neřvali a úplně ideálně ani neotevírali pusu. Opatření má zabránit šíření koronaviru.