CNN Prima News horská dráha

horská dráha

Výpis příspěvků ke štítku „horská dráha“

Vémola je s rodinou v Dubaji. Projíždí se v lambu a zkusil nejrychlejší horskou dráhu na světě

Ještě předtím, než zahájí přípravný kemp v Thajsku, tráví Karlos Vémola několik dní s rodinou v Dubaji. I tam ale pilně trénuje. Přesto se snaží věnovat čas i rodině, na místě jsou s ním totiž krom manželky Lely i starší děti. „Lituju jenom jedné věci, že jsem rodinku nevzal na dovolenou už dřív,“ přiznal bojovník ve videu pro CNN Prima NEWS.

Hororová jízda: Lidé na atrakci viseli hlavou dolů tři hodiny, holčičku označují za hrdinku

Dlouhé tři hodiny strávilo osm lidí, z toho sedm dětí, uvíznutých hlavou dolů na horské dráze Fire Ball v americkém Wisconsinu. Co za poruchou pouťové atrakce stojí, není zatím jasné. Za hrdinku lidé označují malou holčičku, která, ač byla sama uvízlá, záchranářům vzkázala, aby nejdříve vyprostili postaršího muže. Ačkoliv se nikomu nic nestalo, mělo být všech osm účastníků převezeno do nemocnice. Informují o tom zahraniční média.

Tip na výlet: Největší německý zábavní park láká na horskou dráhu se zrychlením Bugatti

Chladné počasí pomalu, ale jistě klepe nad dveře. Je proto ten nejvyšší čas vyrazit s rodinou či kamarády někam na výlet a naplno si užít posledních teplé dny. Ideálním místem na podzimní radovánky může být zábavný park, konkrétně Europa-park. Žádné fronty a levnější vstupné jsou dobrými argumenty pro návštěvu tohoto oblíbeného komplexu plného nejrůznějších atrakcí.