CNN Prima News influencerka

influencerka

Výpis příspěvků ke štítku „influencerka“

Měla jít do vězení, teď „neslušnou“ influencerku v Iráku zavraždili. Útočníka zachytily kamery

Neznámý útočník zastřelil v pátek v iráckém Bagdádu populární influencerku Om Fahadovou. Záběry z útoku se šíří po sociálních sítích. Irácké ministerstvo vnitra uvedlo, že zřídilo specializovaný tým, který má okolnosti útoku vyšetřit. Informují o tom weby BBC a Daily Mail. Fahadovou sledovaly na sociální síti TikTok desetitisíce lidí.

Nečekaná smrt brazilské influencerky. 28letou maminku tří dětí zřejmě zabila špatná diagnóza

Brazilská hvězda sociálních sítí Tatielle Scarlat Ferreirová podlehla v neděli zápalu plic. Osmadvacetiletá maminka tří malých dětí přitom jen pár dní před smrtí sdílela video, na kterém tvrdila, že jí lékaři diagnostikovali horečku dengue. Manžel influencerky nyní požaduje prověření její smrti. Úřady už zahájily vyšetřování, informuje brazilský web G1.

Poznali byste ji od skutečné modelky? Aitanu stvořila umělá inteligence a vydělává víc než vy

Má růžové vlasy, ráda chodí do fitka, sleduje ji přes 200 tisíc lidí na Instagramu, vydělává měsíčně statisíce korun a… Není skutečná. Modelce Aitaně Lópezové totiž vdechla život umělá inteligence. S nápadem na AI influencerku přišla španělská agentura The Clueless, která podle svých slov už „měla dost lidí s velkým egem“. Rozhodla se místo toho pracovat s modelkou, jež si vytvořila k obrazu svému. Z Aitany se stal tak velký fenomén, že se autoři rozhodli za pomoci umělé inteligence vytvořit novou „kolegyni“.

Když se rakovina vrací. Fotografka Lucie Levá promluvila o strachu, vzteku, operaci i víře

Influencerka a fotografka Lucie Levá oznámila, že se jí už podruhé vrátila rakovina a na konci září musela podstoupit operaci. Svoji nelehkou cestu se rozhodla sdílet i se sledujícími na Instagramu, s nimiž otevřeně mluví o strachu, vzteku, vyčerpání, ale i ztrátě víry, s kterou se musí vypořádávat. Nedávný zákrok podle jejích slov dopadl nad očekávání. Přesto si ale moc dobře uvědomuje, že to ještě není konec a nemoc z jejího života jen tak nezmizí.

Agáta Hanychová se rozešla s Jaromírem Soukupem. Beru to jako životní prohru, svěřila se

Bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová na sociálních sítích oznámila rozchod s podnikatelem Jaromírem Soukupem. „Náš vztah je minulostí,“ oznámila na svém Instagramu. Uvedla také, že rozchod byl poklidný a se Soukupem se rozešli „jako přátelé a rozumní lidé“. V příspěvku současně oznámila, že se k tomu dále vyjadřovat nebude. „Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva,“ uvedla.

Luxus platila z covidových fondů. Za Bentley, byt i plastiky půjde influencerka do vězení

Realitní agentka a influencerka Daniela Rendonová z Miami byla odsouzena na tři a půl roku ve vězení za financování svého luxusního stylu života z peněz získaných ze státních fondů během epidemie covidu, které měly sloužit jako pomoc podnikatelům zasaženým ekonomickou krizí. U soudu vypověděla, že ji ke zpronevěření více než osmi milionů korun motivovala neukojitelná chamtivost, uvedla zahraniční média.

Smrt kontroverzní 14leté hvězdy zahalená tajemnem. Podle sklíčené rodiny zemřel i její bratr

V pouhých 14 letech zemřela influencerka a rapperka Claire Hope, známá spíše pod pseudonymem Lil Tay. O tragické události informovala její rodina na sociálních sítích. Pozůstalí uvedli, že kontroverzní hvězda sociálních sítí zesnula „náhlou a tragickou smrtí“. V prohlášení zveřejnili další šokující zprávu: podobný osud stihl i jejího bratra. Bližší okolnosti jsou předmětem vyšetřování.