CNN Prima News influencerka

influencerka

Výpis příspěvků ke štítku „influencerka“

Vzácného žraloka marinovala, hlavu uvařila ve vývaru. Vlogerkou se zabývá policie

3. srpna 2022 09:42

Čínská policie začala vyšetřovat influencerku, která na svém vlogu zveřejnila nahrávku, na níž si peče a konzumuje velkého bílého žraloka. Záběry vlogerky známé pod internetovým pseudonymem Tizi ukazují, jak hoduje na ohroženém vrcholném predátorovi, o kterém policie ve městě Nan-čchung potvrdila, že je to velký bílý žralok. Informoval o tom zpravodajský server The Guardian. Vlogerka má bezmála osm milionů sledujících.

Ruské influencerky se distancují od dění na Ukrajině. Mluví o hrdosti i podpoře Putina

23. března 2022 13:29

Před týdnem Moskva omezila přístup k sociální síti Instagram. Mnozí Rusové si s tím ale hlavu příliš nelámou a zákaz obcházejí. To se týká i tamních influencerek. Žádná z nich se ale neodvážila kritizovat ruské válečné tažení na Ukrajině, sdílí jen své fotografie ze slunných pláží. Jiné se od války distancují, tvrdí, že jsou hrdé na svou zem, a vyjadřují podporu Putinovi.

Influencerka se vyfotila s obřím mužským přirozením. Skončila kvůli tomu před soudem

29. prosince 2021 00:07

Turecká influencerka Merve Taskinová skončila před soudem kvůli tomu, že se před dvěma lety vyfotila v Amsterdamu s obřím mužským penisem. Původně jí hrozily tři roky vězení, nakonec dokázala trest za „obscénní úkaz“ uhrát na pětiletou podmínku. Před soudci uvedla, že Turecko je co do svobody projevu pozadu v porovnání s ostatními zeměmi, uvedl deník Daily Mail s odkazem na turecká média.