reklama
CNN Prima News influencerka

influencerka

Výpis příspěvků ke štítku „influencerka“

Influencerka se vyfotila s obřím mužským přirozením. Skončila kvůli tomu před soudem

29. prosince 2021 00:07

Turecká influencerka Merve Taskinová skončila před soudem kvůli tomu, že se před dvěma lety vyfotila v Amsterdamu s obřím mužským penisem. Původně jí hrozily tři roky vězení, nakonec dokázala trest za „obscénní úkaz“ uhrát na pětiletou podmínku. Před soudci uvedla, že Turecko je co do svobody projevu pozadu v porovnání s ostatními zeměmi, uvedl deník Daily Mail s odkazem na turecká média.

Zlom v případu zavražděné influencerky: Snoubence našli mrtvého. Zanechal vzkaz?

22. října 2021 14:32

Velký zlom ve vyšetřování zavražděné americké influencerky a blogerky Gabby Petitové nastal ve středu. Vyšetřovatelé po více než měsíci našli v přírodní rezervaci Carlton lidské ostatky. Okamžitě měli podezření, že se jedná o snoubence mladé blogerky Briana Laundrieho. To potvrdily zubní záznamy. Vyšetřovatelé nyní zjišťují, zda muž spáchal sebevraždu a jestli ve svých osobních věcech nezanechal vzkaz na rozloučenou či přiznání. Dosud ho policie měla za podezřelého.

Rodiče zavražděné bloggerky Petitové: Brianovi jsme věřili, synovi četl pohádky

20. října 2021 00:22

Policie potvrdila, že tělo, které našla na konci září, patří Gabby Petitové, která v létě cestovala v obytné dodávce s přítelem Brianem Laundriem. Ten zmizel a je momentálně zřejmě nejhledanější osobou Severní Ameriky. Rodiče Petitové se k vraždě své dcery vyjádřili v australské verzi oblíbeného amerického televizního pořadu „60 Minutes“.

Zvrácený svět královny Instagramu. Plačková na zatčení kvůli drogám ještě vydělala

4. října 2021 15:19

Ačkoliv královna slovenského Instagramu Zuzana Strausz Plačková se svým manželem Reném čelí obvinění z drogové činnosti, jsou stíháni na svobodě. Toho náležitě využívají. Společně se stěhují do vlastního domu a pořídili si domácí mazlíčka – prasátko Tinky. Mnozí by si pomysleli, že jí kauza v kariéře ublíží, ale opak je pravdou. Plačková zažívá nejlepší období.

Královně Instagramu Plačkové hrozí za obchod s drogami doživotí. Policie má odposlechy

29. září 2021 13:59

Slovenské královně Instagramu hrozí doživotní trest. Informovala o tom TV Markíza. Zuzanu Plačkovou spolu s jejím manželem Reném Strauszem zadrželi kriminalisté v jejich domě při pondělní razii. Nyní pár čelí obvinění z účasti v organizované zločinecké skupině, která obchodovala s drogami. Plačková obvinění popírá. Manželé si najali úspěšného slovenského advokáta Martina Pohoveje, který je mimo jiné známý z kauzy odsouzeného Mariana Kočnera.

reklama