reklama
CNN Prima News influencerka

influencerka

Výpis příspěvků ke štítku „influencerka“

Influencerka podvodem získala peníze pro postižené covidem. Pak si platila první třídu

Jednatřicetiletá Danielle Millerová údajně získala za pomoci využití údajů jiných osob tzv. pandemickou půjčku, a získala tak více než 100 tisíc dolarů (necelých 2,1 milionu korun). Influencerka známá tím, že se na sociálních sítích chlubí svým luxusním životním stylem, pak byla obviněna z toho, že peníze použila na financování svých letů první třídou.

Osmiletá blogerka zveřejňuje intimní fotky s třináctiletým přítelem. Matka není proti

Osmiletá ukrajinská blogerka a modelka Milana Machanecová je známá především svým kontroverzním vztahem s 13letým influencerem Pavlem. Dvojice na sociálních sítích zveřejňuje láskyplné fotografie, které se okamžitě staly terčem kritiky veřejnosti. Již dříve uvedla dívčina matka, že v tom problém nevidí. Nyní svůj románek okomentovala i sama Milana. Vyjádření poskytl web Focus.ua.

Tříměsíční lásce je konec. Expartner Třešničkové háže na influencerku špínu

Vztah influencerky a youtuberky Kristýny Třešňákové, známe spíše pod jménem Týnuš Třešničková, a podnikatele Ladislava Biseniuse považovali její fanoušci za velkou lásku. Z pohádky se však pro mladou youtuberku stalo fiasko. Tříměsíční vztah ukončila se slovy, že lásce neporučí. Podnikatel se však rozhodl Třešničkové pomstít tím, že ji na sociálních sítích představí v „pravém světle“.

Manželku 14krát střelil, vadila mu její odvážná videa na TikToku. Dcerka přihlížela

Že se může stát TikTok předmětem sporu, jsme se v posledních dnech přesvědčili i v České republice. Ovšem konflikt, který tato sociální síť způsobila v jedné brazilské rodině, je z úplně jiné – bohužel tragičtější – kategorie. Eliane Ferreiru Siolinovou brutálním způsobem zabil její manžel, údajně kvůli tomu, že se svým fanouškům příliš odhalovala.

Oblíbená influencerka Emily Mitchell náhle zemřela. U ranní kávy přestala reagovat

Oblíbená influencerka Emily Mitchellová, která byla v očekávání pátého dítěte, minulý týden náhle zemřela. Informaci potvrdila její rodina. Blogerka z ostrova Rhode Island, která byla populární zejména na Instagramu, skonala tři dny před Vánocemi společně se svým nenarozeným dítětem. Její rodina uvedla, že snídala a dopřávala si ranní kávu, když náhle přestala reagovat.

reklama