Sociální sítě

Nejnovější příspěvky k tématu

Topolánek si rýpnul do známé influencerky. Kritici ho grilují na sociálních sítích

28. července 2022 16:02

Na sociálních sítích se rozhořel spor mezi expremiérem Mirkem Topolánkem a někdejší youtuberkou Teri Hodanovou (dříve známou jako Teri Blitzen). Politik si do influencerky rýpnul kvůli příspěvku o obrovském požáru v národním parku České Švýcarsko, se kterým hasiči bojují už pátý den. Topolánkův komentář sklidil vesměs negativní reakce.

Kalousek cupuje kandidáty na Hrad: Volíme si prominentní spratky. Pavel ostře reagoval

22. července 2022 18:27

Někdejší šéf vládní TOP 09 Miroslav Kalousek se pustil do největších favoritů nadcházejícího boje o Pražský hrad. Podle průzkumů veřejného mínění mají největší šanci na prezidentský post expremiér Andrej Babiš (ANO) a generál Petr Pavel. Oba dva přitom Kalousek na Twitteru označil za „prominentní spratky z bolševických rodin“. Na bývalého ministra financí nedlouho poté zareagoval Pavel se slovy, že „klesl hluboko pod svou úroveň“.

Jak zprovoznit více různých účtů na jediném mobilu? Otestovali jsme „klonovací“ aplikace

20. července 2022 16:55

Na počítači neexistuje nic jednoduššího než si otevřít anonymní okno prohlížeče a bez omezení se přihlásit na jiné účty na sociálních sítích. V případě mobilních telefonů a tabletů se systémem Android je ale situace o něco složitější. Valná většina aplikací a her totiž nutí uživatele, aby na daném zařízení používal pouze jeden jediný účet – ať už jde o chatovací programy, Facebook nebo Instagram. Co s tím? Pomoci mohou „duální aplikace“.

„Prezidenti“ na Twitteru: Středulovi fungují procházky, Nerudové tajemství a Babišovi karty

15. července 2022 05:04

Odborář Josef Středula „boduje“ s procházkami, ekonomka Danuše Nerudová s „malými tajemstvími“ a expremiér Andrej Babiš s kartami. CNN Prima NEWS ve spolupráci s mediálně analytickou společností NEWTON Media připravila analýzu, jaké jsou nejúspěšnější tweety možných kandidátů na prezidenta. Kterými příspěvky tedy „zazářili“ na sociální síti Twitter?

Okupanta zabila věž z tanku. Proč sem lezete, debilové? komentoval záběry Ukrajinec

14. července 2022 05:42

Na internetu se objevilo další video, které má pocházet z bojů na Ukrajině. Na záběrech je vidět zničený ruský tank, konkrétně jeho věž, která měla spadnout přímo na ruského vojáka. „Proč sem lezete, debilové? Už chci domů. Běžte už někam,” komentoval záběry jejich autor, člen ukrajinských ozbrojených sil. Pravost videa nelze nezávisle ověřit.

Bizarní incident. Matka politika za ANO sebrala demonstrantce píšťalku, ta ji pokousala

11. července 2022 07:05

Politická „nekampaň“ expremiéra Andreje Babiše (ANO) se dočkala bizarního incidentu. Během setkání v Domažlicích, kam přijel se svým obytným vozem, došlo ke střetu mezi jeho příznivci a odpůrci. Jedna z fanynek hnutí ANO zakročila proti protestující ženě a násilím jí sebrala píšťalku, na oplátku se dočkala kousance do ruky. Celý incident, který byl zachycen na videu, způsobil pozdvižení i kvůli tomu, že pokousanou ženou je matka místostarosty za hnutí ANO v Domažlicích. Navíc je i pracovnicí na městském úřadě.

Okno do budoucnosti. Zuckerberg ukázal prototypy brýlí virtuální reality, stály miliardy

29. června 2022 09:19

Několik prototypů, miliardy dolarů a jeden velký sen o dokonalém digitálním světě. Společnost Meta (dříve Facebook) už dlouhé roky pracuje na co nejvýkonnějších a nejdostupnějších brýlích pro virtuální realitu (VR). Šéf firmy Mark Zuckerberg se na uzavřeném sezení s novináři, kterého se zúčastnila i redakce CNN Prima NEWS, pochlubil čtyřmi prototypy, které Meta doposud vyvíjela a nadále vyvíjí. Přiznal, že honba za dokonalými VR brýlemi stojí firmu miliardy dolarů.

Kuchtovo hostování ve Spartě vyvolalo poprask. Slávisti zuří, internet je plný vtipů

26. června 2022 09:40

Derby pražských „S“ se v posledních dnech přesunulo na přestupový trh. Z vítězství se nakonec raduje Sparta, která získala hvězdného útočníka Jana Kuchtu. 25letý reprezentant, jenž hrál ještě nedávno za Slavii, přichází na Letnou s opcí z Lokomotivu Moskva na roční hostování. Do Ruska přestoupil od úhlavního sparťanského rivala teprve v lednu. Sparťané a slávisté tak nyní „válčí“ na sociálních sítích. Objevilo se i mnoho tematických vtipů.

Hlavní zprávy

Kontroverzní chvíle v případu Archieho odpojeného od přístrojů. Proč rodiče neměli šanci?
Velká Británie

Kontroverzní chvíle v případu Archieho odpojeného od přístrojů. Proč rodiče neměli šanci?

Britský novinář Dominic Lawson upozornil na kontroverzní chvíle v případu Archieho Battersbeeho, dvanáctiletého chlapce, kterého lékaři odpojili od přístrojů i přes dlouhé soudní spory s rodiči. Pozastavuje se například nad tvrzením nemocnice, že by v případě převozu chlapce, který se nacházel ve stádiu mozkové smrti, hrozila další újma. Volá proto po změně systému a žádá, aby v podobných případech mělo slovo rodičů větší váhu.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
12:15

Finsko přijalo v důsledku války na Ukrajině rekordní počet uprchlíků

11:50

Expert popsal explozi v ukrajinské jaderné elektrárně

11:23

V Přibyslavi někdo napsal protiukrajinský text na pomník padlým na náměstí

11:00

Ukrajinci aktualizovali ruské ztráty

Sociální sítě

Aktuální zprávy ze světa sociálních sítí. Novinky z Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube, Tik Toku a dalších sociálních sítí.