CNN Prima News Instagram

Instagram

Výpis příspěvků ke štítku „Instagram“

Hanychová otočila. Čvančarové a Margitovi se omluvila, neodpustila si ale jízlivou poznámku

27. listopadu 2022 19:26

Modelka a moderátorka Agáta Hanychová se na Instagramu veřejně omluvila herečce Jitce Čvančarové a opernímu pěvci Štefanu Margitovi za své nedávné ostré výroky. Čvančarovou jen týden předtím nazvala v televizi obtloustlou paní, v souvislosti s Margitou zase zpochybnila jeho sexuální orientaci krátce poté, co přišel o manželku Hanu Zagorovou. S mírným časovým odstupem teď oba své útoky označila za nepovedený humor.

Herečka Affašová poprvé po ztrátě miminka: Nepřebolí to nikdy, nejtěžší bylo si odpustit

24. listopadu 2022 19:06

V polovině října zasáhla herečku Sáru Affašovou s partnerem Martinem Donutilem nejhorší bolest: jejich syn se narodil mrtvý. Umělkyně nejhorší noční můru všech rodičů sdílela se svými sledujícími, následně se stáhla do ústrání. Nyní, o měsíc později, všem poděkovala za podporu a přiblížila, jak se její život změnil.

Slováková popsala detaily drsné nehody i záchranu čivavy. Mobil za jízdy nepoužívejte, nabádá

15. listopadu 2022 13:12

Z pohádkové dovolené se influencerka a vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková vrátila do noční můry. Cestou ze Slovenska do Brna měla v pondělí děsivou nehodu, v luxusním voze narazila do kamionu. Ačkoliv hodinu před nárazem sdílela video z auta, odmítla, že by v době havárie s telefonem manipulovala. Televizi JOJ následně přiblížila, co se vteřiny před nehodou odehrálo.

Instagram zavádí nová pravidla. Bude ověřovat věk uživatelů, lidé se bojí úniku dat

13. listopadu 2022 18:17

Sociální síť Instagram, která je populární především u mladší generace, čeká další změna. Týkat se bude ověřování věku – aplikace nově vyhodnotí, zda jsou uživatelé opravdu dospívající, nebo dospělí. Tomu pak přizpůsobí adekvátní obsah. Zatímco zastánci si slibují lepší stupeň ochrany dětí, někteří uživatelé se obávají úniku citlivých dat.