CNN Prima News Instagram

Instagram

Výpis příspěvků ke štítku „Instagram“

Poznali byste ji od skutečné modelky? Aitanu stvořila umělá inteligence a vydělává víc než vy

Má růžové vlasy, ráda chodí do fitka, sleduje ji přes 200 tisíc lidí na Instagramu, vydělává měsíčně statisíce korun a… Není skutečná. Modelce Aitaně Lópezové totiž vdechla život umělá inteligence. S nápadem na AI influencerku přišla španělská agentura The Clueless, která podle svých slov už „měla dost lidí s velkým egem“. Rozhodla se místo toho pracovat s modelkou, jež si vytvořila k obrazu svému. Z Aitany se stal tak velký fenomén, že se autoři rozhodli za pomoci umělé inteligence vytvořit novou „kolegyni“.

Byl součástí naší DNA. Díky tobě se z nás stala rodina, vzkázali Perrymu Rachel a Ross

Seriáloví kolegové z Přátel vzpomínali na zesnulého Matthewa Perryho, který ztvárnil legendárního Chandlera Binga. „Díky tvému srdci jsme ze šesti cizích lidí vytvořili rodinu,“ napsal herec David Schwimmer alias Ross. Poprvé se veřejně vyjádřila také Jennifer Anistonová. Přiznala, že loučení s Matthewem Perrym pro ni bylo nesmírně bolestné, protože „byl součástí našich DNA".

Obrovská rána pro filmové fanoušky. Slavný herec musel na akutní operaci a ruší představení

Ještě minulý týden ve středu se slovenský herec Marcel Nemec těšil na dvě představení, která měl odehrát o víkendu. Ležel tou dobou sice v nemocnici, před sebou měl ale poslední noc hospitalizace. Náhle však přišla obrovská rána – musel podstoupit akutní operaci, a představení proto zrušit. Herec o svém zdravotním stavu informoval na sociálních sítích.