Ital

Výpis příspěvků ke štítku „Ital “

Říkají mu italský Forrest Gump. Po hádce s manželkou ušel 420 kilometrů

Po hádce s manželkou se 48letý Ital rozhodl, že si vyčistí hlavu a vyrazí na procházku. Místo několikaminutového výletu ušel 420 kilometrů. Z italského Coma tak dorazil do Fana, kde ho zastavila policejní hlídka. Muž musel zaplatit pokutu 400 eur (přibližně 10,5 tisíce korun) za porušení zákazu nočního vycházení. Informoval o tom italský deník Il Resto del Carlino.

Tančící milionář řádí s těhotnou přítelkyní. Sledují ho miliony lidí

Excentrický třiapadesátiletý Ital Gianluca Vacchi je známý jako „tančící milionář“. Před několika lety se stalo populárním video, v němž se nakrucuje v plavkách a se svou přítelkyní předvádí různé choreografie. Na tom se nic nezměnilo. Novinkou je, že jeho pětadvacetiletá přítelkyně je těhotná a má už pěkně velké bříško. Elánu na tanečky má ale stále dost.

Ital, který se nebojí koronaviru, říká: Žiji na nejbezpečnějším místě planety, využijte samotu k prozkoumání vlastního života

Mauro Morandi žije přes třicet let na krásném ostrově ve Středozemním moři jako jediný obyvatel. A v posledních týdnech se jeho chýše na opuštěném místě stala dostatečně izolovanou od světové pandemie koronaviru. Jak píše server CNN, velkou část života prožil Morandi o samotě, jen se svými myšlenkami. Má specifickou zkušenost s tím, co znamená samota, se kterou se nyní valná většina z nás setkává.