CNN Prima News Jan Kraus

Jan Kraus

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Kraus“

Další jaderná katastrofa? Ochránit nás můžou respirátory FFP2, říká fyzička Drábová

30. června 2022 00:40

Symbol jaderné energie v Česku. Přesně tak označil předsedkyni Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Danu Drábovou moderátor Jan Kraus. Ačkoliv to paní doktorku moc netěší, přiznává, že ze všech možných přezdívek, které jí lidé dávají, má nejraději „jadernou babu“. V pořadu Show Jana Krause se pak mimo jiné pobavila i o válce na Ukrajině a jejích jaderných elektrárnách.

Show Jana Krause i se šampionem Procházkou: Fighter přinesl moderátorovi nevšední dárek

22. června 2022 16:46

Druhou červnovou neděli dosáhl na absolutní vrchol ve svém sportu. MMA zápasník Jiří Procházka vyhrál po souboji s Gloverem Teixeirou titul v polotěžké váze v organizaci UFC a od té chvíle s sebou může nosit mistrovský pás. A s tímto luxusním doplňkem zavítal i do Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu od 21:35 na Primě.

Nelez tam, křičel Kraus u televize. O reportérku na Ukrajině měl obavy, složil jí poklonu

17. března 2022 11:31

Práci reportérky CNN Prima NEWS Darji Stomatové, která tři týdny informovala o dění na Ukrajině přímo z místa, ocenil také moderátor a bavič Jan Kraus. „Jste dobrá, jste výtečná a udělala jste něco, co mělo celosvětový ohlas,“ prohlásil český moderátor ve své show. Přiznal také, že si o Stomatovou během jejího pobytu na Ukrajině dělal velké starosti. Když se dostávala do nebezpečných oblastí, neodpustil si a u televize párkrát zakřičet, aby „tam nelezla“.

Reportérka Darja Stomatová v Show Jana Krause: Byla jsem naivní. Popsala začátek války

16. března 2022 11:55

V dalším dílu Show Jana Krause se představí reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová, olympijští reprezentanti v curlingu Zuzana a Tomáš Paulovi a herec Jan Kopečný. Jak reportérku válka na Ukrajině poznamenala? A jaký je její životní příběh? Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause sledujte ve středu 16. března ve 21:35 na Primě.

Reportér po návratu z Ukrajiny: Měli nás za ruské špiony, zpovídali jsme se armádě

9. března 2022 15:39

Tři noci strávil v autě. Kvůli poplašné zprávě na sociálních sítích byl dvakrát zadržen ukrajinskou armádou pro podezření, že je ruský špion. Reportér CNN Prima NEWS Patrik Kaizr v pořadu Show Jana Krause zavzpomínal na chvíle, které prožil v posledních dvou týdnech na Ukrajině. Celý rozhovor sledujte ve středu 9. března ve 21:35 na Primě.