CNN Prima News Jan Kraus

Jan Kraus

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Kraus“

Než se všechno nandá na talíř, jídlo vychladne. Pohlreich žertoval o trendech v gastronomii

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich v oblíbeném pořadu Show Jana Krause potvrdil, že návštěva restaurace vyjde v současné době na dost peněz. Podle jeho slov se nynější trendy v gastronomii posunuly k minimalismu. Zažertoval o tom, že už se pomalu ani zákazníkům neservíruje teplé jídlo, protože než se vše nandá na talíř, trvá to příliš dlouho. V dalším díle ve středu 18. října ve 21:35 na Primě se diváci mohou také těšit na kapelu Tublatanka a zakladatelku zážitkové farmy Márii Žižlavskou.

Zpěvačka Andrea Kalousová má doma nového kocoura. Kazma to ale není

Talentovaná zpěvačka, modelka a také bývalá přítelkyně rebela českého šoubyznysu Kamila Bartoška, známého pod pseudonymem Kazma. To je umělecká duše Andrea Kalousová, která byla impulsem a majákem filmu „ONEMANSHOW“. Ten měl premiéru v srpnu 2023. Česká modelka má také nového kocoura, řekla v populárním pořadu Show Jana Krause. V dalším díle ve středu 4.října ve 21:45 na Primě se diváci mohou také těšit na herce a moderátora Jakuba Prachaře či na syna nigerijského krále Obonete S. Ubama.

Kazma překvapil Krause vystřeleným dárkem k narozeninám. Oslavy nemusím, přiznal moderátor

Moderátor Jan Kraus v srpnu oslavil své 70. narozeniny a do nové etapy po prázdninách vstoupila i jeho show, která odstartovala 14. sezónu. V premiérovém díle se ve středu 30. srpna objevila herečka a moderátorka Adéla Gondíková, gastroenterolog Luděk Hrdlička a showman Kamil Bartošek alias Kazma. Ten měl pro oblíbeného moderátora připravené speciální překvapení – mezi diváky si mohl vystřelit balík jednodolarovek.

Polívkovo divadlo a kino v Brně končí. Sály nejsou bezpečné, objekt má špatnou statiku

Brněnské Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala musejí ukončit působení v dosavadním sídle. Statici našli další závady, sály nelze bezpečně využívat, oznámilo vedení města v tiskové zprávě. Dosud provozovatelé divadla i kina počítali s tím, že se na podzimní měsíce alespoň dočasně do sálů vrátí. Vyjádření obou institucí se zjišťuje.