Někdo chválí, jiný píše, že jsem pizda. Wolfová a Fialová popsaly, jaké jim chodí vzkazy

Hosty středeční Show Jana Krause byly moderátorky Pavlína Wolfová a Markéta Fialová. Obě oslavily pětileté výročí CNN Prima NEWS, na Krausově červeném gauči pak zavzpomínaly na své společné vysokoškolském studium. Wolfová se poté svěřila, co jí opakovaně píše jeden z diváků.

Moderátor oblíbené late-night show Wolfovou s Fialovou nejprve obdaroval balónkem ve tvaru číslice pět a několika věnečky a větrníky. První zmíněná pak začala popisovat, jak její profese ovlivňuje její osobní život a soukromí.

ČTĚTE TAKÉ: Babišův bývalý „guru“ Prchal se rozvedl. Konec manželství se známou kuchařkou byl bouřlivý

„Chodím pozdě spát, protože dlouho vysílám. Začínám ráno a končím ještě chvíli po vás,“ řekla Krausovi. „Mám neustálý přísun lidí, kteří mi píší zprávy. Díky tomu okamžitě vyhodnotím, jak jsem si vedla,“ pokračovala Wolfová. „Od někoho mi chodí stálá zpráva ‚Pizda jste‘. To má úroveň, vyká mi,“ dodala s nadhledem.

Její kolegyně, kterou mohou diváci CNN Prima NEWS znát z nedělního pořadu Souvislosti Markéty Fialové, pak na podobné téma navázala historkou. Jeden z fanoušků Wolfové byl totiž znepokojen tím, že se moderátorka neobjevila na televizních obrazovkách.

„Ptal se mě, proč jsem ji vyhodila, že už tam Wolfová není, a že jsme ji určitě vyhodili na popud politiků. Prý se mu líbila. Tak jsem napsala, že si vybírá dovolenou a že ji bude mít zpátky. Odpověděl, že je rád, ale ví, že jsme pod tlakem politiků a ať nepovolíme,“ popsala Fialová.

Známe se 30 let, přiblížila Fialová

Ta zároveň promluvila o úskalích moderátorské profese, která s sebou může přinášet nečekané těžkosti. „Pavlína vysílá pozdě večer, takže jako slušná firma pro naše hosty posíláme taxi. Ne vždy ale host přijede úplně střízlivý,“ řekla s úsměvem.

Obě moderátorky zároveň zavzpomínaly na svá univerzitní léta. „Známe se 30 let, chodily jsme spolu na vysokou. Pamatuji si to ale jen částečně, protože jsem zjistila, že mám kvůli umělému spánku mezery v paměti,“ svěřila se Fialová. „Je to zajímavé. Já ale strašně ráda vzpomínám na to, co ona zapomněla,“ dodala Wolfová.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Muzikál Lucie Bílé Láska je láska slaví 20 let. Zpěvačka zmínila kuriózní historku

Tagy:
Show Jana Krause Jan Kraus gauč Pavlína Wolfová Markéta Fialová celebrity umění, kultura, zábava a média společenská rubrika hromadné sdělovací prostředky