CNN Prima News Jan Nezmar

Jan Nezmar

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Nezmar“

Tragikomické Berbrovy perly z odposlechů: Nejvyšší Číňan Tvrdík, Asiati i suchý záchod

13. prosince 2021 17:21

Roman Berbr dostal od kriminalistů přezdívku „Dirigent“. A není se čemu divit. V policejních spisech s odposlechy bývalého místopředsedy FAČR je všudypřítomné osobité dirigování všech možných funkcionářů a zainteresovaných osob plné vulgárních výrazů. V článku naleznete přehled kuriózních hlášek muže, který čeká na verdikt v kauze táhnoucí se od loňského října.

Milion Berbrovi za titul Slavie? Tvrdík to popírá. Policejní odposlechy zmiňují i rasismus

12. prosince 2021 16:28

V policejním spisu ke kauze bývalého místopředsedy Fotbalové asociace ČR (FAČR) Romana Berbra se píše i o milionovém úplatku od pražské Slavie. Ten měl mít Berbr od klubu přislíbený, pokud vyhraje titul. Fotbalový boss měl mimo jiné pomáhat i s ovlivňováním rozhodčích v kvalifikaci Ligy mistrů, píše web efotbal.cz. Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík informace popřel.

Další kostlivci Berbra. Starka mu děkoval za baráž, činil se rozhodčí Ardeleanu

11. prosince 2020 11:51

Do mozaiky s názvem „kauza Roman Berbr“ přibývají další dílky. Nejčerstvější součást temné fotbalové skládanky pochází z jara 2019, kdy mimo jiné rozhodčí Petr Ardeleanu nezvládl barážový zápas mezi Příbramí a Zbrojovkou Brno. Díky podivně řízenému utkání setrvali Středočeši v první lize. Příbramský šéf Jaroslav Starka po duelu volal Berbrovi, že je nadšený. A Ardeleana nechal pozdravovat. Zjištění přinesl web Seznam Zprávy.