reklama
CNN Prima News jezero

jezero

Výpis příspěvků ke štítku „jezero“

Tělo sedmiletého Davida při koupání napadl parazit požírající mozek. Za pár dnů zemřel

17. srpna 2021 07:14

Rodinu z kalifornského okresu Tehama County potkala tragická událost. Koncem července se vyrazila koupat k místnímu jezeru, když tělo sedmiletého chlapce Davida Pruitta napadl nebezpečný parazit, který pronikl až do jeho mozku. Chlapec po několika dnech v nemocnici zemřel. Jeho teta vyhlásila veřejnou sbírku, jejíž výnos by pokryl náklady na léčbu i pohřeb Davida.

Tvrdé přistání vrtulníku na Kamčatce. Zřítil se do jezera, přežilo jen osm lidí

12. srpna 2021 05:54
Aktualizováno

Na Kamčatce havaroval ve čtvrtek dopoledne místního času vrtulník se třemi členy posádky a 13 cestujícími; stroj dopadl do Kurilského jezera. Úřady zatím neupřesnily, zda na palubě byli jen ruští občané nebo i cizinci. Podle zdroje agentury Ria Novosti šlo o turisty z Moskvy a Petrohradu. Záchranáři našli osm přeživších a po zbývajících lidech pátrali do setmění. Některé zdroje ruských agentur o nich hovoří jako o mrtvých.

Černý den ČSA: Před 45 lety se u Bratislavy zřítilo letadlo. Zemřelo 76 lidí, přežili tři

28. července 2021 06:16

Když slunného letního rána 28. července 1976 do čtyřmotorového letadla Il-18B nastoupilo na pražském letišti v Ruzyni k letu ČSA do Bratislavy 79 lidí, nikdo nemohl tušit, že pro většinu jde o poslední cestu. Letoun se zřítil kousek od svého cíle – do jezera Zlaté písky u Bratislavy. Jedná se o druhou nejhorší leteckou katastrofu na území Slovenska.

Otec zabil své dvě malé dcery. Nacpal je do sportovních tašek a vyhodil do moře

15. června 2021 23:20

Šestiletou Olivii našli bez známek života nacpanou ve sportovní tašce, roční Anna se stále pohřešuje. Matka obou dívek Beatriz Zimmermanová už se ale smířila s tím, že ani druhá její dcera nejspíš není naživu. Holčičky s nejvyšší pravděpodobností unesl na konci dubna jejich otec Tomás Gimeno, který se nedokázal vyrovnat s tím, že si jeho bývalá žena našla nového přítele. Soud ho už obvinil z dvojnásobné vraždy.

reklama