CNN Prima News Jičín

Jičín

Výpis příspěvků ke štítku „Jičín“

Žena s miminkem skočila na Jičínsku pod vlak. Musel to být zkrat, nechápou sousedé

31. srpna 2022 18:08

Policie ve středu dopoledne potvrdila, že žena na Jičínsku vstoupila s malým dítětem do kolejiště úmyslně. Vlak obě srazil nedaleko Rovně. Lidé hovoří o velkém štěstí, že se její zhruba půlroční dceři nic vážného nestalo. Matka naopak zůstává ve vážném stavu a její motiv je stále neznámý. Policie případ prošetřuje pro možné spáchání násilného trestného činu.

Smrtelná nehoda u Holína. Mladík přejel do protisměru, druhý řidič nepřežil

14. srpna 2022 13:43

Při čelním střetu dvou osobních vozidel Volkswagen Golf a Škoda Fabia na silnici I/16 u obce Holín na Jičínsku zemřel v neděli ráno čtyřicetiletý muž. Třiadvacetiletý muž byl se zraněním přepraven letecky do nemocnice, zranil se také sedmnáctiletý spolujezdec oběti. V neděli to řekla policejní mluvčí Eva Prachařová. Nehoda se stala před 6:00, silnice v místě nehody se má zhruba v poledne otevřít.

Děsivé detaily nehody Jiřího P.: Nemohl přežít. Část těla odlétla 150 metrů, píší lidé

29. června 2022 22:02

Jiří P. zemřel při čtvrteční tragické nehodě v Jičíně. Jeho vůz skončil rozlomený na tři části. Co bylo přesnou příčinou nehody, zatím vyšetřují policisté. Už teď se ovšem na sociálních sítích objevují další podrobnosti o této havárii. Kromě vysoké rychlosti měl Jiří P. jet na zcela sjetých pneumatikách. Část jeho těla pak údajně našli 150 metrů od místa nehody.

Expert k tragické nehodě Audi R8 v Jičíně: Agresivní mistři světa. Chápou jen tvrdé tresty

26. června 2022 20:24

V Česku neumíme trestat agresivní řidiče, kteří se chovají skutečně nebezpečně. Jsou přesvědčení, že jsou mistry světa, vědomě tím ale ohrožují ostatní účastníky silničního provozu, řekl redakci CNN Prima NEWS dopravní expert Roman Budský z platformy VIZE 0. Komentoval tak tragickou nehodu v Jičíně, při které přišel o život řidič Audi R8. Dopravní odborník Jiří Žák podotkl, že se mnoho řidičů v krizových situacích až příliš spoléhá na elektronické systémy v autech. „Fyzikální zákony jsou ale neúprosné. Někdy to skončí dobře, někdy tragicky,“ dodal.

Zpověď známé řidiče, který se zabil na Jičínsku: Ruplo mu. Na silnici byl jako magor

25. června 2022 16:38

Tragická nehoda dvou aut uzavřela ve čtvrtek silnici z Jičína na Popovice. Sportovní vůz skončil rozlomený na tři části a jeho řidič srážku nepřežil. Podle známé zesnulého řidiče byl muž vyznavačem rychlé jízdy a delší dobu hazardoval se životem. Uvedla to pro redakci CNN Prima NEWS. Muž měl údajně několikrát také problémy s policií.