CNN Prima News Jiří Štěpnička

Jiří Štěpnička

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Štěpnička“

Pád jsem nemohl ztlumit, vypadám jak Jánošík. Štěpnička promluvil o ošklivé nehodě

9. prosince 2022 14:04

Po nešťastné nehodě herce Jiřího Štěpničky v pátek umělec pro pořad Showtime objasnil detaily ošklivého pádu. Na začátku prosince oblíbený herec těsně před jedním ze svých představení spadl do tramvajového kolejiště. Chybělo málo a vše mohlo dopadnout tragicky. Naštěstí byl ještě téhož večera schopen představení odehrát. Nyní se léčí doma.

Herec Jiří Štěpnička se zřítil pod přijíždějící tramvaj. Chybělo málo a bylo po mně, říká

9. prosince 2022 10:54

Stačilo málo a herec Jiří Štěpnička na druhé premiéře představení Hordubal v Národním divadle nevystoupil. Přímo před dějištěm hry totiž spadl z ostrůvku pod přijíždějící tramvaj. Značně potlučený a zraněný umělec se však nenechal odradit a ještě téhož večera před diváky vystoupil. Obličej měl přitom plný podlitin.

Korona přepisuje scénář seriálu Sestřičky. Jak se Katka dozví pravdu o adopci?

23. listopadu 2020 18:38

Nejenom životní scénáře, ale i ty seriálové přepisuje korona. Diváci seriálu Sestřičky tak uvidí díl, který měl původně vypadat jinak! Pozitivní testy herců a karanténní opatření nutí scenáristy ze dne na den přepisovat to, co bylo jasně dané. Zachovat napětí a logickou návaznost však dokázali i v situaci, kdy z příběhu vinou COVID-19 vypadla postava, na níž měl pondělní díl stát a padat.