CNN Prima News John Legend

John Legend

Výpis příspěvků ke štítku „John Legend“

Po Obamově party ostrov zamořil koronavirus. Lékaři ho odhalili u desítek lidí

14. srpna 2021 18:14

Své šedesátiny oslavil Barack Obama 7. srpna na ostrově Martha's Vineyard, kam pozval stovky hostů. Nyní se letovisko potýká s prudkým nárůstem počtu nakažených koronavirem. Jen za poslední týden tu bylo pozitivně testováno 74 lidí, což je více, než v kterémkoliv jiném týdnu za posledních pět měsíců. Některá média spekulují, že za nárůstem stojí právě exprezidentova narozeninová akce.

„Milujeme tě, Jacku.“ Modelka Teigenová a zpěvák Legend sdílí s fanoušky ztrátu dítěte

2. října 2020 09:09

Modelka Chrissy Teigenová a její manžel, zpěvák John Legend, sdíleli na sociálních sítích, že prožívají „intenzivní bolest“ od té doby, co během těhotenství přišli o dítě. Třetí těhotenství oznámili letos v srpnu, koncem září ale Teigenová v nemocnici potratila. Mnoho lidí je obdivuje za odvyprávění jejich příběhu. Jsou mezi nimi také celebrity.

Sleduj z bunkru, jak prohraješ volby: Americké celebrity, které nesnáší Trumpa

6. června 2020 15:37

Mezi odpůrce současného prezidenta USA Donalda Trumpa patří mnoho celebrit, které se nestyděly za ostrou kritiku. Poslední týden však po celé zemi probíhají demonstrace za rovnoprávnost, které odpor k prezidentovi u mnohých ještě posilují. Jeho dlouhodobí odpůrci tak dostávají čerstvý vítr do plachet. Volají po jeho sesazení z funkce v nadcházejících prezidentských volbách a nejdou daleko pro ostrá slova.