CNN Prima News John Legend

John Legend

Výpis příspěvků ke štítku „John Legend“

Po Obamově party ostrov zamořil koronavirus. Lékaři ho odhalili u desítek lidí

Své šedesátiny oslavil Barack Obama 7. srpna na ostrově Martha's Vineyard, kam pozval stovky hostů. Nyní se letovisko potýká s prudkým nárůstem počtu nakažených koronavirem. Jen za poslední týden tu bylo pozitivně testováno 74 lidí, což je více, než v kterémkoliv jiném týdnu za posledních pět měsíců. Některá média spekulují, že za nárůstem stojí právě exprezidentova narozeninová akce.

„Milujeme tě, Jacku.“ Modelka Teigenová a zpěvák Legend sdílí s fanoušky ztrátu dítěte

Modelka Chrissy Teigenová a její manžel, zpěvák John Legend, sdíleli na sociálních sítích, že prožívají „intenzivní bolest“ od té doby, co během těhotenství přišli o dítě. Třetí těhotenství oznámili letos v srpnu, koncem září ale Teigenová v nemocnici potratila. Mnoho lidí je obdivuje za odvyprávění jejich příběhu. Jsou mezi nimi také celebrity.

Sleduj z bunkru, jak prohraješ volby: Americké celebrity, které nesnáší Trumpa

Mezi odpůrce současného prezidenta USA Donalda Trumpa patří mnoho celebrit, které se nestyděly za ostrou kritiku. Poslední týden však po celé zemi probíhají demonstrace za rovnoprávnost, které odpor k prezidentovi u mnohých ještě posilují. Jeho dlouhodobí odpůrci tak dostávají čerstvý vítr do plachet. Volají po jeho sesazení z funkce v nadcházejících prezidentských volbách a nejdou daleko pro ostrá slova.