reklama
CNN Prima News Josef Hušbauer

Josef Hušbauer

Výpis příspěvků ke štítku „Josef Hušbauer“

Miláček i „hovado“ končí. Jaké průšvihy provázely kariéru fotbalisty Limberského?

9. června 2021 19:11

Fotbalista David Limberský v 37 letech oznámil ve středu konec úspěšné kariéry. Ve Viktorii Plzeň se odchovanec stal miláčkem a klubovou legendou, která byla jedním ze základních stavebních kamenů nejlepší éry Západočechů. Dost často se ale do médií dostával skrze jiné záležitosti než standardní nadprůměrné výkony na hřišti. Připomeňte si, čím vším „Limba“ proslul.

Hušbauer o divokém Kypru: Fanoušci jsou dost impulzivní, přepadli nás na dálnici

12. února 2021 15:44

Nenávist od fanoušků ze znepřáteleného týmu je ještě pochopitelnou věcí. Ale aby vás po pár neúspěšných zápasech napadl váš vlastní tábor? Na Kypru prý běžná věc. Fotbalista Josef Hušbauer hraje od srpna za tým Anorthosis Famagusta. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS mluví o svých bývalých klubech pražské Slavii i Spartě, ale také právě o specifickém prostředí ostrovního státu. „Občas si přečtu, že například majiteli druholigového týmu vybuchlo auto,“ říká.

Josef Hušbauer není mezi fotbalisty Dynama Drážďany, kteří se nakazili COVID-19

9. května 2020 21:19

Český záložník Josef Hušbauer není mezi fotbalisty Dynama Drážďany, kteří se nakazili koronavirem. Uvedl to jeho agent Ondrej Chovanec. Týden před obnovením soutěží v Německu mají druholigové Drážďany další dva fotbalisty nakažené koronavirem a celému týmu byla nařízena dvoutýdenní karanténa. V Dynamu působí i česká dvojice Ondřej Petrák, Josef Hušbauer. Původně měl saský klub po dvouměsíční pauze kvůli pandemii znovu hrát soutěžní zápas 17. května v Hannoveru, nyní restart sezony nestihne.

reklama