CNN Prima News kariéra

kariéra

Výpis příspěvků ke štítku „kariéra“

Emoce stranou, jsem vyběhaný vlčák, říká Kincl. Bude se rozhodovat o pokračování v Oktagonu

Turnaj Oktagon 54 nabídl hned několik pekelných střetů. Největším dramatem ale byla finální bitva krále střední váhy Patrika Kincla s polským rivalem Piotrem Wawrzyniakem. Český bijec nakonec vyhrál za nadšeného hřmění publika ve třetím kole škrcením. Brzy mu však vyprší s Oktagonem smlouva a bude zvažovat, co dál. Pocit z posledního vítězství se ale přitom pokusí potlačit. „Už jsem trochu vyběhanej vlčák, takže vím, co emoce dokážou dělat,“ říká šampion pro CNN Prima NEWS, který se chce rozhodovat s chladnou hlavou.

Úspěch v IT branži? Sbírejte zkušenosti a hledejte díru na trhu, radí odborník

O tom, že začít kariéru v IT oblasti lze díky rekvalifikačním kurzům v každém věku, už jsme psali. Co je ale potřeba, aby člověk takzvaně prorazil a stal se skutečně žádaným IT specialistou? Podle Jindřicha Mácy, IT specialisty, který stál u vzniku ITnetwork, je zásadní sbírat zkušenosti, hledat příležitosti a konkrétní disciplíny, kterým se věnuje jen málokdo, a přitom všem být stále otevřený novým příležitostem.

Myslel jsem na konec kariéry, říká Peňáz. Teď chce Kinclův titul. A jak si žije ve Švédsku?

Veliký kliďas a slušňák. Když ale vstoupí do klece, je všechno jinak. Z Matěje Peňáze se v tu chvíli stává stroj na knockouty. Dokázal to nedávno v Anglii na turnaji Oktagon 52, kde razantně zastavil Matthewa Bronnera před koncem druhého kola. Nyní má za cíl titul střední váhy, ten ale aktuálně drží Patrik Kincl. „Není to absolutně nic proti němu. Jen se chci v kariéře posunout dál,“ říká bojovník s přezdívkou „Money“ v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Bendig: Stále cítím, že to mám v branži jako Rom těžší. Zažil jsem drsný kariérní pád

Neměl jsem žádná vystoupení, peníze a nikoho nezajímal. V rozhovoru se CNN Prima NEWS těmito slovy romský zpěvák Jan Bendig, který 14. února slaví třicátiny, vzpomínal na svůj největší kariérní pád a životní krizi. Často čelil i nenávistným útokům kvůli sexuální orientaci. Se vším se ale vyrovnal a dokázal se vrátit na pomyslné výsluní. V březnu ho čeká velký koncert v pražské O₂ universum.

Jedno šestinedělí končí, další začíná. Vojtek ukázal syna Vincenta, mluví o „konci kariéry“

Roman a Petra Vojtkovi na svět před Vánoci přivítali druhého syna, dostal jméno Vincent. Chlapeček jim dělá samou radost a nyní ho ukázali i redakci Showtime. Jak herec a zpěvák přiznal, jedno šestinedělí mu skončilo a další brzy začíná. Od poloviny února bude vystupovat v představení Otec v šestinedělí. Stejně tak Vojtek – čtyřnásobný tatínek – prohlásil, že s Vincentem přichází „konec jeho otcovské kariéry“.

Jak HR dělají ti nejlepší: Talentům se věnujte denně, potřebují dostat příležitosti

Vystudovala jsem angličtinu na filozofické fakultě Ostravské univerzity. Těsně před ukončením studia jsem „zaskakovala“ na jedné pracovní skupině, kde vypadl tlumočník. Skupinu vedl velmi zkušený holandský manažer, který řídil několik projektů EU pod hlavičkou ministerstva zdravotnictví. Ze záskoku se postupně vyklubala čtyřletá spolupráce, v rámci které jsem měla možnost tyto projekty v České republice koordinovat, pořádat konference a workshopy a být součástí Zajímavých setkání. Příležitost spolupracovat s takto zkušeným manažerem hned na začátku mé kariéry byla pro mě velkým přínosem a inspirací.

Kurz, který pomůže i ke statisícovým výdělkům každý měsíc? IT rekvalifikace

Jedno z nejžádanějších povolání současnosti? Bez pochyby IT specialista. Na trhu jich stále není dost a vysoká poptávka slibuje kromě solidního výběru pracovních míst také slušné peníze, které si lidé v moderním oboru mohou vydělat. Jak se ale stát IT odborníkem? Má takovou možnosti i člověk, který už škole dávno takzvaně odrostl? Podle Davida Jančíka, spoluzakladatele společnosti ITnetwork, ano. Stačí se zapsat do kurzů, které dokážou pomoci změnit kariéru komukoli, kdo se pro to skutečně rozhodne.

Sivák se představí v KSW. Největší šance kariéry proniknout do Evropy, pochvaluje si

Větší talent pro bojové sporty byste hledali dlouho. Navíc je Václav Sivák i velký dříč, a tak sbírá jednu výhru za druhou a porážku ještě mezi profesionály nezažil. „Český Mayweather“, jak o sobě občas s pousmáním říká, je i mimořádně populární u publika, proto není divu, že je zajímavý i pro organizaci, jako je polský gigant KSW. „Velká šance. To jsem chtěl,“ komentuje čtyřiadvacetiletý bijec ohlášení unikátního souboje s Polákem Michalem Królikem.

Fiala měl být prezidentem. V Česku máme novodobou totalitu, míní objevitel Bílé Hannig

Petr Hannig, který 20. ledna oslavil 78. narozeniny, jako lovec talentů v osmdesátých letech pro showbyznys objevil například Lucii Bílou, Vítězslava Vávru, Lenku Kořínkovou, Jiřího Wimmera nebo Zdeňka Izera. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil nejen o nich, ale také o aktuálním politickém dění. Sám do něj po revoluci pokoušel promlouvat, v roce 2018 neúspěšně kandidoval na prezidenta ČR.

Miss America, která boří mýty. Krásná Madison může být členkou Top Gunu či výzkumnicí

V pouhých 22 letech se Madison Marshová může pyšnit hned několika „tituly“. Usměvavá blondýnka je studentkou Harvard Kennedy School a podporučicí amerického letectva. V budoucnosti se může zapojit do programu Top Gun, už nyní byla přijata do výcviku stíhacích pilotů. Po tragické smrti matky, která podlehla „tichému zabijákovi“, zvažuje i kariéru ve výzkumu rakoviny. Mladá žena navíc neoplývá jen intelektem, ale i krásou. V neděli 14. ledna připojila k titulu Miss Colorado další: Miss America.