CNN Prima News Kateřina Siniaková

Kateřina Siniaková

Výpis příspěvků ke štítku „Kateřina Siniaková“

Hvězdné duo se rozpadá. Tenistky Siniaková a Krejčíková přerušily spolupráci

Tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková přerušily po šesti sezonách úspěšnou spolupráci, příští rok nebudou tvořit deblový pár. Konec hvězdného dua potvrdily novinářům v Seville poté, co v semifinále BJK Cupu ztratily klíčovou čtyřhru s Kanadou. „Rozchod“ prý iniciovala Siniaková. Startu na olympiádě v Paříži se ale ani jedna z tenistek nebrání.

Po mateřské válí. Strýcová si na svém posledním Wimbledonu zahraje finále

Tenistka Barbora Strýcová si zahraje v rámci rozlučkového turné finále čtyřhry ve Wimbledonu. Sedmatřicetiletá rodačka z Plzně spolu s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej zdolaly česko-španělskou dvojici Marie Bouzková, Sara Sorribesová 6:4, 6:1 a v nedělním souboji o titul vyzvou australsko-belgický pár Storm Hunterová, Elise Mertensová. Na trávě v All England Clubu mohou zopakovat společný triumf z roku 2019.

České deblistky ovládly Indian Wells. Krejčíková a Siniaková zkompletovaly sbírku velkých titulů

Aktualizováno

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková ovládly ve čtyřhře turnaj v Indian Wells a získaly poslední titul, který jim ve sbírce velkých deblových trofejí scházel. Ve finále prestižního podniku, který je označován za pátý grandslam, porazily brazilsko-německý pár Beatriz Haddadová Maiaová, Laura Siegemundová 6:1, 6:7, 10:7 a vyhrály i jedenáctý zápas v letošním roce.

„Obojživelnice“ Ledecká podruhé vyhrála Sportovce roku. Kdo skončil na dalších příčkách?

Ester Ledecká se podruhé v kariéře stala nejlepším českým sportovcem roku. Olympijská vítězka v paralelním obřím slalomu na snowboardu získala v 64. ročníku novinářské ankety 1 593 bodů a navázala na své prvenství z roku 2018. Na druhém místě skončil se ztrátou 278 bodů tenisový pár Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková a třetí příčku obsadil předloňský vítěz hokejista David Pastrňák.