Kateřina Siniaková

Výpis příspěvků ke štítku „Kateřina Siniaková“

Jágr se pochlubil silvestrovskou fotkou se svou milou. Dostal ten nejsladší novoroční dárek

1. ledna 2022 19:55

Rok 2021 byl pro některé české sportovce ve znamení velkolepých úspěchů. Mnozí z nich se k vybojovaným medailím a titulům vrátili i ve svých novoročních zdravicích. Judista Lukáš Krpálek poděkoval za přízeň fanoušků, tenistka Kateřina Siniaková popřála vše nejlepší z Austrálie. Hokejista Jaromír Jágr byl zase o něco stručnější a vkročil do roku 2022 s hudlanem od své přítelkyně.

Krejčíková slovy o roce 1989 rozbrečela Navrátilovou. A dala naději Číně, píše Murray

19. listopadu 2021 18:42

Pokud někteří čeští fanoušci při sledování vítězného projevu tenistky Barbory Krejčíkové po finále Turnaje mistryň zatlačovali slzy, nešlo se ničemu divit. Publiku v mexické Guadalajaře 17. listopadu přiblížila, co se v tuzemsku stalo přesně před 32 lety a jak je důležité mít možnost žít svobodně. Podle bývalé světové jedničky Andyho Murrayho jsou silná slova české hvězdy určitou nadějí, že se situace změní i v Číně, která je nyní podezřelá z umlčení hráčky Pcheng Šuaj.

Krejčíková se Siniakovou na Turnaji mistryň slaví. Přehrály wimbledonské šampionky bez ztráty podání

14. listopadu 2021 06:01

Zatímco ve dvouhře Barbora Krejčíková čeká na tenisovém Turnaji mistryň na vítězství, ve čtyřhře společně s Kateřinou Siniakovou zatím potvrzují roli nejvýše nasazeného páru. I svůj druhý zápas ve skupině vyhrály bez ztráty setu. Tentokrát jim v Guadalajaře podlehly 3:6 a 1:6 wimbledonské šampionky Sie Šu-wej a Elise Mertensová.

Budou Pálovy holky opět vládnout světu? Vše o novém „Fed Cupu“ bez čárových rozhodčích

1. listopadu 2021 07:42

Za poslední dekádu se českým tenistkám povedla zcela výjimečná věc. Hned šestkrát dokázaly ovládnout týmový Fed Cup. Oblíbený turnaj svěřenkyň Petra Pály se kvůli koronaviru dva roky nehrál, v pondělí se vrací. V novém formátu a s novým jménem. Tuzemské hráčky mají velkou šanci navázat na sexteto triumfů, a to i proto, že je bude hnát domácí O2 arena.

PŘEHLEDNĚ: Čeští olympionici zažili v Tokiu nejlepší hry. Kdo ze sportovců získal medaili?

8. srpna 2021 11:02

Česká olympijská výprava se loučí s hrami v Tokiu a opět se ukazuje, že Japonsko je tuzemským sportovcům zaslíbené. S celkově 11 cennými kovy totiž vyrovnali nejvyšší získané množství medailí, které samostatná česká výprava na hrách pod pěti kruhy získala. Vzhledem k zisku hodnotnějších medailí než dříve jde navíc o ty nejúspěšnější olympijské hry v historii Česka. Podívejte se, kdo z českých olympioniků dokázal v Tokiu získat cenný kov.