CNN Prima News Kateřina Siniaková

Kateřina Siniaková

Výpis příspěvků ke štítku „Kateřina Siniaková“

Česká radost na Australian Open: Krejčíková se Siniakovou jsou potřetí za sebou ve finále

27. ledna 2023 05:27

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si zahrají na grandslamovém Australian Open o druhý titul za sebou. Obhájkyně loňského vítězství a nasazené jedničky porazily v semifinále ukrajinsko-rumunskou dvojici Marta Kosťuková, Elena Gabriela Ruseová dvakrát 6:2. Ve finále narazí na japonský pár Šúko Aojamaová, Ena Šibaharaová.

„Obojživelnice“ Ledecká podruhé vyhrála Sportovce roku. Kdo skončil na dalších příčkách?

21. prosince 2022 23:29

Ester Ledecká se podruhé v kariéře stala nejlepším českým sportovcem roku. Olympijská vítězka v paralelním obřím slalomu na snowboardu získala v 64. ročníku novinářské ankety 1 593 bodů a navázala na své prvenství z roku 2018. Na druhém místě skončil se ztrátou 278 bodů tenisový pár Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková a třetí příčku obsadil předloňský vítěz hokejista David Pastrňák.

Skvělé české tenistky. V boji o Pohár Billie Jean Kingové přehrály Polky, rozhodla čtyřhra

10. listopadu 2022 22:06

České tenistky vstoupily do Poháru Billie Jean Kingové vítězně, v Glasgow porazily Polsko 2:1. Rozhodující bod získaly ve čtyřhře Kateřina Siniaková s Markétou Vondroušovou, které zdolaly pár Magda Linetteová, Katarzyna Kawaová 6:2, 6:3. Tým kapitána Petra Pály se utká v pátek o postup do semifinále v přímém souboji s Američankami.

Famózní postup do finále. Siniaková s Krejčíkovou budou obhajovat titul na Turnaji mistryň

6. listopadu 2022 23:26

Tenistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou si zahrají na Turnaji mistryň o druhý titul za sebou. Obhájkyně loňského vítězství a nasazené jedničky porazily v semifinále lotyšsko-ukrajinský pár Jelena Ostapenková, Ljudmila Kičenoková 7:6, 6:2. Ve finále narazí na rusko-belgickou dvojici Veronika Kuděrmětovová, Elise Mertensová.

Ještě lepší než sestry Williamsovy. Siniaková s Krejčíkovou už v deblu nemají co vyhrávat

12. září 2022 12:02

Psal se rok 2013 a Barbora Krejčíková hledala partnerku, se kterou by odehrála čtyřhru v juniorské soutěži pařížského Roland Garros. Oslovila Kateřinu Siniakovou. Kdyby tak věděla, jaký trefila jackpot. O devět let později už české tenistky nemají v deblu co vyhrávat. Díky nedělnímu triumfu na US Open políbily poslední vítězný artefakt z velké akce, který jim v už tak početné kolekci chyběl.

Senzační výhra. Krejčíková se Siniakovou ovládly US Open a slaví kariérní Grand Slam

11. září 2022 21:40

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková triumfovaly ve čtyřhře na US Open a zkompletovaly grandslamovou sbírku úspěchů. Olympijské vítězky z Tokia otočily na betonových dvorcích v New Yorku finále proti domácímu páru Caty McNallyová, Taylor Townsendová a za více než dvě hodiny vyhrály 3:6, 7:5, 6:1. Po dvou titulech ve Wimbledonu, French Open a letošnímu vítězství na Australian Open získaly čtvrtou odlišnou trofej z turnajů velké čtyřky.