reklama
CNN Prima News kokain

kokain

Výpis příspěvků ke štítku „kokain“

Kokain maskovaný jako dort. Za speciální zákusek hrozí páru 20 let vězení

Díky oznámení od anonyma agenti z Úřadu pro kontrolu obchodu s drogami (DEA) v americkém státě Maine zadrželi muže a ženu, kteří ve voze převáželi čtyři kila kokainu a hotovost, pravděpodobně z nelegální činnosti. Část kokainu však byla neobvykle zabalená. Zhruba kilový blok byl upraven tak, aby vypadal jako dort. Páru nyní hrozí až 20letý pobyt za mřížemi.

Hrál za Kolumbii, pak z ní pašoval drogy. Další fotbalista šel sedět kvůli kokainu

Hned 34 odehraných zápasů za reprezentaci není úplně špatnou vizitkou, 11 let vězení životopis už ale dost kazí. Bývalý fotbalista Jhon Viáfara dostal u texaského soudu tvrdý trest za to, že se podílel na importu kokainu do Spojených států amerických. Odkud? Ze své rodné Kolumbie, která je drogovým byznysem proslulá. Nejde o prvního hráče, jenž se připletl k narkotrafikanství.

Maradona před smrtí neměl kokain ani alkohol. Pitva však ukázala bídný stav orgánů

Je to téměř měsíc, co svět navždy opustil jeden z nejlepších fotbalistů všech dob Diego Maradona. Legendární Argentinec 25. listopadu ve věku 60 let zemřel na infarkt. Podle pitvy se na srdeční příhodě přímo nepodílel alkohol ani kokain, kterým někdejší hvězda Neapole či Barcelony holdovala během svého divokého života. V těle měl ale Maradona mix léků, které mohly sehrát fatální roli.

Někdejší hvězdný lyžař Northug jde za mříže. Řídil příliš rychle, doma měl kokain

Bývalý lyžař Petter Northug platil za velkou hvězdu v běžkařské stopě, ale mimo ni je považován za průšviháře. Držitel 13 zlatých medailí byl odsouzen k sedmi měsícům vězení, protože v rodném Norsku několikrát porušoval dopravní předpisy, navíc doma uschovával kokain. Soud v Oslu ho poslal za mříže především kvůli opakovanému a výraznému překročení povolené rychlosti. Není to poprvé, co jde norská sportovní legenda do „kriminálu“.

reklama