CNN Prima News komedie

komedie

Výpis příspěvků ke štítku „komedie“

Startuje nová streamovací služba prima+. Nabídne exkluzivní obsah i rozsáhlou videotéku

8. února 2023 13:49

Dlouho očekávaný moment je tady. V Česku ve středu 8. února startuje nová streamovací služba prima+ z dílny skupiny Prima. Na co se mohou uživatelé těšit? Díky třem tarifům předplatného – od prémiové verze bez reklam až po sledování zdarma s reklamami – si diváci vychutnají řadu televizních předpremiér, tisíce filmů i seriálů. A to i těch exkluzivních, které vznikly pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Řeč je například o politickém dramatu Sedm schodů k moci, detektivní love story Zákony vlka nebo komediální gangsterce Bodyguardi. Novou platformou bude provázet mimozemšťan Pýtý a animovaná rodina Plusákových.

Plodková popsala náročné natáčení v Thajsku: Jedovatá stonožka kousla rekvizitářku

30. ledna 2023 16:18

Natáčení v Thajsku bylo pro herečku Janu Plodkovou obrovským zážitkem, ze kterého čerpá dodnes. V této exotické zemi totiž po dobu pěti týdnů natáčela dobrodružnou komedii Ostrov, ve které se objeví po boku herce Jiřího Langmajera. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS přiznala, že se natáčení neobešlo bez komplikací. Problémy způsobila jedovatá stonožka, která kousla jejich rekvizitářku.

Exkluzivní seriály i filmy v předpremiéře. Prima startuje novou streamovací službu prima+

24. ledna 2023 15:30

Trh streamovacích služeb se rozrůstá o přitažlivou novinku. Již ve středu 8. února spustí skupina Prima vlastní videoslužbu. Nová česká streamovací služba pro celou rodinu prima+ nabídne vedle televizních předpremiér tisíce filmových i seriálových titulů, včetně exkluzivní seriálové tvorby pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Uživatelé se mohou těšit například na komediální gangsterku Bodyguardi, politické drama Sedm schodů k moci, detektivní seriál Půlnoční zpověď či tajemnou detektivní love story Zákony vlka. Každý si může vybrat hned ze tří tarifů předplatného od prémiové verze bez reklam až po sledování zdarma s reklamami. Originální zaváděcí kreativní kampaň se opírá o animovanou rodinu Plusákových a mimozemšťana Pýtýho.

Zlatý glóbus za nejlepší drama získal Spielbergův film Fabelmanovi. Porazil Avatara i Top Gun

11. ledna 2023 06:56

Zlatý glóbus za nejlepší filmové drama si v noci na středu odnesl částečně autobiografický snímek Stevena Spielberga Fabelmanovi, který je volně založený na režisérově dětství a dospívání. Spielberg byl za stejný film oceněn také v kategorii režie. Cenu za nejlepší komedii či muzikál dostal film Víly z Inisherinu režiséra Martina McDonagha, který měl také nejvíce nominací.

Česko se rozloučilo s Marií Poledňákovou. Říct poslední sbohem přišli Harapes i Holubová

15. listopadu 2022 10:50

Ve strašnickém krematoriu v Praze se lidé v úterý naposledy rozloučili se scenáristkou a režisérkou Marií Poledňákovou, která zemřela 8. listopadu ve věku 81 let. Rodina poslední rozloučení otevřela přátelům známé autorky i všem, kdo měli rádi její filmové komedie. Obřad začal v 11:00 a skončil krátce před polednem. Desítky lidí pokládaly k rakvi květiny, kolegové na ni vzpomínali jako na přísnou režisérku s romantickou duší.