CNN Prima News komedie

komedie

Výpis příspěvků ke štítku „komedie“

Na Zlatých glóbech dominoval Oppenheimer. Bodovali i Chudáčci, kteří porazili Barbie

Zlatý glóbus za nejlepší drama získal film Oppenheimer, a korunoval tak svůj velmi úspěšný večer při předávání těchto filmových cen v Los Angeles. Snímek Christophera Nolana o otci atomové bomby obdržel také ceny za nejlepší režii či mužské herecké výkony v dramatu pro Cilliana Murphyho a Roberta Downeyho Jr. Za nejlepší komedii nebo muzikál vybrali porotci snímek Chudáčci režiséra Jorgose Lanthimose.

KVÍZ: Vánoce na Primě plné klasiky. Jak dobře znáte Pretty Woman nebo Princ a Večernice?

Diváci Primy se mohou těšit na sváteční čas u obrazovek plný filmových klasik. A vybere si opravdu každý. V nabídce jsou jak kultovní snímky typu Sám doma či Pretty Woman, tak oblíbené pohádky S čerty nejsou žerty, Princ a Večernice nebo Třetí princ. Nakolik je znáte? Otestujte své znalosti v kvízu, který pro vás připravila redakce CNN Prima NEWS.

Rakovinu Petru Čepkovi objevil léčitel, herec mu nevěřil. Točil navzdory velkým bolestem

Život Petra Čepka, který se nejvíce proslavil rolí Josefa Turka, cholerického řidiče a žárlivého manžela Libuše Šafránkové v komedii Vesničko má středisková, vyhasl v pouhých 54. letech. V září uplynulo 29 let od jeho smrti a zároveň 83 let od jeho narození. Soukromí nezapomenutelného herce s uhrančivým pohledem poodhalila v rozhovoru se CNN Prima NEWS jeho dcera Petra.